Stopki do maszyn Janome

 Stopka do ściegu owerlokowego Janome (rotacyjny), fig. 1
Oszczędzasz 18%
822808008 JANOME
36.49  29.99 
 Płoza stopki z prowadnikiem krawędziowym Janome (rotacyjny 9 mm), fig. 1
Oszczędzasz 17%
202125004 JANOME
60.02  49.99 
 Stopka do zamków Janome (rotacyjny, obustronna), fig. 1
Oszczędzasz 23%
829801002 JANOME
38.97  29.99 

Bogata oferta stopek do maszyn do szycia marki Janome

Marka Janome oprócz najlepszych maszyn posiada także bardzo bogatą ofertę stopek i akcesoriów krawieckich. Stopki do maszyn to bardzo przydatne akcesorium, które w znaczący sposób pomogą Ci w codziennym szyciu. Wszywania zamka, pikowania, szycie krawędziowe, marszczenie, przyszywani aplikacji, guzików czy podwijanie (obrębianie) jest zdecydowania łatwiejsze i szybsze, gdy korzystasz z odpowiednio dopasowanych stopek. W ofercie Janome znajdziesz stopki do maszyn z chwytaczem wahadłowym, stopki do maszyn z chwytaczem rotacyjnym, stopki do owerloków, stopki do covera, a także stopki do hafciarki.
Zastanawiasz się jak znaleźć stopkę do maszyny marki Janome na naszej stronie? Skorzystaj z praktycznego filtrowania, dzięki któremu możesz dopasować stopkę zarówno pod względem maszyny, którą posiadasz (stopki do maszyn do szycia), jak i rodzaju stopki (np. krawędziowa, z górnym transportem) czy zastosowaniu (obszywaniu dziurki, pikowanie, wszywanie gumy).
Dzięki temu z pewnością znajdziesz idealnie dopasowana stopkę do Twojej maszyny Janome.

Stopki do maszyn z chwytaczem wahadłowym i rotacyjnym

Stopki do maszyn z chwytaczem wahadłowym i rotacyjnym to doskonałe uzupełnienie możliwości maszyny do szycia. Dzięki stopkom dedykowanym do konkretnych zadań krawieckich możesz je wykonać szybciej i dokładniej, nawet gdy jesteś osoba początkującą i masz mniej wprawy w szyciu.
W ofercie marki Janome znajdziesz zarówno pojedyncze stopki do maszyny, jak i zestawy stopek do maszyn do szycia.
Stopki dedykowane do maszyn z chwytaczem wahadłowym i stopki do maszyn z chwytaczem rotacyjnym wyróżniają się najwyższą jakością wykonania i dużą trwałością. Co istotne stopki zostały tak projektowane, aby ułatwiały użytkownikom codzienną pracę i zwiększały jej efektywność. Bardzo bogata oferta stopek do maszyn z chwytaczem wahadłowym i rotacyjnym od Janome sprawia, że znajdziesz stopkę do każdego zadania krawieckiego. Nie ważna czy szukasz stopki do wszywania zamków krytych, stopki do marszczenia, lamownika, stopki do wszywania gumy, stopki do pikowania, stopki do guzików czy stopki krawędziowej w ofercie Janome znajdziesz każdą stopkę do maszyny do szycia, której potrzebujesz. Odpowiednie dopasowanie stopki do maszyny jest bardzo istotne i sprawia, że stopka może w 100% spełniać swoją funkcję. Jeżeli masz np. maszynę do szycia Janome E1015, Janome E1019 czy Janome 523HD to powinnaś wybierać stopki do maszyn z chwytaczem wahadłowym. Natomiast jeżeli posiadasz np. Janome 60507, Janome HD1800 lub Janome 5060DC to wówczas wybieraj stopki do maszyn z chwytaczem rotacyjnym.

Stopki do owerloka Janome

Janome jako nieliczny z producentów maszyn oferuje także stopki do owerloków ułatwiające szycie. Profesjonalne szycie może być dużym wyzwaniem, ale dzięki niemu możesz zdobyć dużą wiedzę i umiejętności, a te najlepiej budować na najlepszym możliwie sprzęcie i akcesoriach. Jeżeli zależy Ci na dobrej jakości sprzęcie, koniecznie wybierz markę Janome. Wśród dostępnych stopek znajdziesz stopkę do owerloków do marszczenia, stopkę do owerloków do ściegu krytego, stopkę do owerloków do wszywania żyłki czy stopkę do owerloków do wszywania koralików i pereł.
Stopki do owerloków marki Janome są dopasowane tylko do owerloków Janome dlatego, jeżeli posiadasz owerloka Janome 990D, Janome 744D lub owerloka Janome AT2000D to z pewnością znajdziesz u nas stopki pasujące do Twojej maszyny.
Szukając odpowiedniej stopki do owerloka, możesz skorzystać z wygodnego filtrowania dostępnego na naszej stronie, które ułatwi Ci odnalezienie pasujące stopki. Stopki do owerloków Janome możesz kupować pojedynczo lub skorzystać z gotowych zestawów stopek do owerloków. W naszej ofercie mamy dwa zestawy stopek do owerloków. Stopki do overloka Janome pomogą Ci w pełni wykorzystać potencjał i możliwości Twojego owerloka.

Stopki do covera i coverloka
 Janome

Stopki do covera i coverloka to przydatne akcesorium, które pomogą Ci jeszcze lepiej i jeszcze efektywniej wykorzystywać możliwości Twojego covera, zwanego też łapówką, ren derką czy maszyną drabinkowa. W ofercie marki Janome znajdziesz nie tylko stopki, ale także bogatą ofertę prowadników np. do naszywania koronki czy lamowników, dzięki którym w przepiękny i profesjonalny sposób wykończysz np. dekolt w dzianinowej bluzce czy sukience. Oprócz stopek do covera i coverloka w ofercie marki Janome są także inne akcesoria, które pomogą Ci profesjonalnie wykończy szytą odzież. Zwijacz sprawdzi się doskonale podczas wykańczania dołów czy rękawków w t-shirtach, prowadnik do wszywania gumy pomoże podczas szycia bielizny, a stopka do ściegu krytego sprawi, że ściegi po przeszyciu będzie zupełnie niewidoczny.
Stopki do covera i coverloka oferowane przez Janome są mocne, wytrzymałe i idealnie współpracują z coverem (Janome 1000CPX i 2000CPX) i coverlokniem marki Janome np. 12000D.

Stopki do hafciarek Janome

Akcesoria i stopki do hafciarek Janome oferowane przez markę Janome są oryginale i perfekcyjnie dopasowane do hafciarek marki Janome. Stopką do haftu od Janome bez trudu wyhaftujesz swoje projekty np. imiona na ręcznikach czy szlafrokach lub piękne dekoracyjne kwiaty na obrusach, bluzkach czy sukienkach. Dzięki stopkom do haftu możesz dodatkowo rozbudować możliwości swojej hafciarki, a co za tym idzie oferowanych przez Ciebie usług. Janome oferuje stopki do hafciarekjednoigłowych i maszyno-hafciarek. Ciekawą propozycją jest stopka do haftowania włóczka czy zestaw do haftu typu brush-out, czyli haftu włóczką do rozczesywania. W skład zestawu wchodzą stopka do haftowania, prowadnik, śruba mocująca oraz szczoteczka do rozczesywania włóczki. Jeżeli przypadkowo zgubisz stopkę do haftowania do Twojej hafciarki lub maszyno-hafciarki to nie musisz się martwić, ponieważ z łatwością dokupisz nowa, idealnie pasują stopkę do haftu.

Janome - najlepsze marka maszyn do szycia, stopek i akcesoriów krawieckich

Zastanawiasz się, dlaczego to właśnie marka Janome powinna zagości w Twoim domu? 
Janome to jeden z przodujących producentów maszyn szwalniczych na świecie. Historia marki liczy już niemal 100 lat. Zgromadzone w tym czasie doświadczenie jest bezcenne, a połączenie jej z nieustannym dążeniem do polepszania jakości oferowanych produktów sprawia, że maszyny i stopki marki Janome są jednymi z najbardziej niezawodnych i dopracowanych urządzeń.
W ofercie Janome mamy ponad 300 oryginalnych stopek do maszyn i akcesoriów żadna inna marka nie oferuje tak wielu dodatków, które pomogą Ci realizować pomysły, tworzyć projekty i jeszcze lepiej wykorzystywać możliwości Twojej maszyny Janome.