Stopka do delikatnych tkanin i dzianin Janome (wahadłowy)


941500000A JANOME

W magazynie
 

Cena sugerowana:

60.42 


Przeglądaj produkty
129 z 216

Stopka do szycia delikatnych tkanin i dzianin Janome

Szycie dzianin czy cienkich tkanin na maszynie wieloczynnościowej wcale nie musi być trudne. Dzięki zastosowaniu tej specjalnej stopki szycia delikatnych i bardzo cienkich tkanin (jak batyst, jedwab itp.) oraz dzianin Janome będzie przebiegać bez przepuszczania ściegu, a sam ścieg będzie idealny. Zaletą tej stopki jest możliwość szycia w zasadzie każdym ściegiem do szerokości 4 mm. Świetne efekty możliwe są do uzyskania dzięki specjalnej dźwigni zakończonej gumową nakładką. Współpracuje on z igielnicą i tuż przed wbiciem się igły w materiał przytrzymuje go, uniemożliwiając jego rozciągnięcie się. Dzięki temu igła swobodnie wbija się w materiał, a maszyna jest wstanie bez problemu związać nici, tworząc ładny ścieg.

Nasza rada: gdy szyjesz stopką współpracującą z igielnicą koniecznie mocno dokręć śrubkę mocującą igłę. Zapobiegnie to jej wykręcaniu się podczas szycia.

Stopka do delikatnych tkanin i dzianin przystosowana jest do uchwytu szybkomocującego matic (standardowy uchwyt stopek w maszynach do szycia). Ważne, aby ruchoma dźwignia stopki przy mocowaniu znalazła się nad śrubą mocującą igłę!

Stopka pasuje do maszyn z chwytaczem wahadłowym.

Producent:
JANOME
Przeznaczenie:
  • do maszyn z szerokością ściegu 5 mm
Zastosowanie:
  • Szycie ściegiem prostym
Rodzaj stopki:
  • Do delikatnych tkanin