Stopka do delikatnych tkanin i dzianin Janome (wahadłowy, rotacyjny)


941500000A JANOME

W magazynie
 

Cena sugerowana:

57.27 


Przeglądaj produkty
126 z 212

Stopka do szycia delikatnych tkanin i dzianin Janome

Przeznaczenie

Szycie dzianin czy cienkich tkanin na maszynie wieloczynnościowej wcale nie musi być trudne. Dzięki zastosowaniu tej specjalnej stopki szycie dzianin czy bardzo cienkich tkanin (jak batyst, jedwab itp.) będzie przebiegać bez przepuszczania ściegu, a sam ścieg będzie idealny. Zaletą tej stopki jest możliwość szycia w zasadzie każdym ściegiem do szerokości 4 mm. Świetne efekty możliwe są do uzyskania dzięki specjalnej dźwigni zakończonej gumową nakładką. Współpracuje on z igielnicą i tuż przed wbiciem się igły w materiał przytrzymuje go, uniemożliwiając jego rozciągnięcie się. Dzięki temu igła swobodnie wbija się w materiał, a maszyna jest wstanie bez problemu związać nici, tworząc ładny ścieg.

Nasza rada: gdy szyjesz stopką współpracującą z igielnicą koniecznie mocno dokręć śrubkę mocującą igłę. Zapobiegnie to jej wykręcaniu się podczas szycia.

Montaż i dopasowanie

Stopka przystosowana jest do uchwytu szybkomocującego Matic (standardowy uchwyt stopek w maszynach do szycia). Ważne, aby ruchoma dźwignia stopki przy mocowaniu znalazła się nad śrubą mocującą igłę!

Stopka pasuje do maszyn z chwytaczem wahadłowym i rotacyjnym (z niskim uchwytem).

Producent:
JANOME
Przeznaczenie:
  • do maszyn z szerokością ściegu 5 mm
  • do maszyn z szerokością ściegu 7 mm
Zastosowanie:
  • Szycie ściegiem prostym
Rodzaj stopki:
  • Do delikatnych tkanin

Dobra marka 2019

Nagroda dla maszyn Janome

Z dumą informujemy, że marka Janome, już po raz drugi, jako jedyna w Polsce, zdobyła prestiżowe wyróżnienie "Dobra Marka 2019 - Jakość - Zaufanie - Renoma" w kategorii maszyn do szycia. Przyznanie nagrody zostało poprzedzone badaniami, które pokazały, że urządzenia Janome są produktami najwyższej klasy, a ich jakość potwierdzają liczne opinie użytkowników.
zobacz więcej »