70 milionowa maszyna marki Janome

Nagroda dla Janome - 70 milionowa maszyna marki Janome

Firma JANOME produkuje maszyny do szycia już blisko 100 lat. Stulecie istnienia będziemy świętować w roku 2021, mamy jednak powód do radości i dumy już dziś. W grudniu 2019 z linii produkcyjnych zejdzie maszyna numer 70000000 (70 milionów). Żadna z marek produkujących hobbystyczne maszyny do szycia nie wyprodukowała więcej. JANOME to lider na wielu światowych rynkach, również w Polsce jest to jedna z najbardziej popularnych marek. Jest nam bardzo miło, że możemy się dzielić z Państwem wieloletnim doświadczeniem producenta i oferować innowacyjne i często nagradzane produkty.
JANOME jako pierwsza wyprodukowała komputerową maszynę do szycia (rok 1979), a także pierwszą na świecie maszynę do szycia z wbudowanym modułem do haftowania (rok 1990).
Dziś również, z okazji wyprodukowania 70 milionowej maszyny producent zaprezentował maszynę z kategorii NAJ - o najdłuższym ramieniu dostępnym na rynku (34 cm) - JANOME CONTINENTAL M7 PROFESSIONAL

Maszyna do szycia Continental M7 Professional

W ostatnich latach JANOME przygotowało całą serię maszyn dla profesjonalistów łączących hobby z szyciem zawodowym. Seria ta wyróżnia się wzmocnioną konstrukcją oraz najwyższej klasy rozwiązaniami.
Maszyny należące do tej serii to :


Natomiast dla wszystkich tych, którzy szyją zawodowo, ale preferują mechaniczne maszyny do szycia, Janome przygotowało bardzo mocną serię HEAVY DUTY :

To unikalne maszyny, tylko JANOME produkuje jeszcze modele z metalowym korpusem (nie tylko ramą wewnątrz maszyny, ale i korpusem na zewnątrz) - tak jak dawniej chwalone przez wszystkich "stare" maszyny do szycia.
To między innymi dzięki temu oferujemy na nie aż 6 lat gwarancji w systemie door to door. Żeby lepiej dopasować maszynę do własnych potrzeb zachęcam do obejrzenia filmów, na których omawiamy wszystkie linie maszyn JANOME.

Podział maszyn do szycia