Programy do projektowania haftów Janome

Programy do projektowania haftów Janome

Największych producentów hafciarek komputerowych poznaje się po tym, że oferują kompleksowe rozwiązania.
Sama hafciarka komputerowa to jedno, dzięki niej można haftować gotowe wzory lub napisy, ale posiadanie programu do projektowania haftów pozwala w pełni rozwinąć skrzydła. Przy pomocy programów do tworzenia haftów będziesz mógł / mogła zaprojektować dowolny wzór haftu, napis czy nawet całą kompozycję hafciarską. W ofercie marki Janome znajdziesz dwa programy do tworzenia haftów, które w połączeniu z dobra hafciarką i profesjonalnymi nićmi hafciarskimi pomogą Ci stworzyć piękne, profesjonalne hafty.

Program do projektowania haftów dla początkujących

Marka Janome oferuje dwa rodzaje programów do projektowania haftów - program do haftów dla początkujących i programy do haftów dla zaawansowanych (profesjonalistów). Janome Digitizer Artistic JR to program podstawowy, idealny dla osób rozpoczynających swoją przygodę z haftowaniam. Program Janome Artistic Digitizer JR posiada, proste i bardzo czytelne menu w języku polskim, które znacznie ułatwia obsługę programu. Przygotowanie projektu haftu odbywa się w sposób szybki i łatwy - program sam zamienia zdjęcia/ rysunek/ grafikę na gotowy haft. Podstawowy program do projektowania Janome Artistic Digitizer JR posiada 21 wbudowanych czcionek w tym czcionki zawierające polskie litery, z ich pomocą w łatwy i szybki sposób przygotujesz dowolny napis hafciarski.

Profesjonalny program do projektowania haftów

Oprócz wspomnianego już programu do projektowania haftów Janome Artistic Digitizer JR w ofercie marki Janome jest jeszcze jedne program, jest to w pełni profesjonalny program do tworzenia haftów Janome Artistic Digitizer stworzony z myślą o bardziej zaawansowanych osobach, które chcą tworzyć bardziej rozbudowane projekty haftów i mieć 100% wpływ na jego finalny wygląd. Program Janome Artistic Digitizer jest bardzo bogaty funkcyjnie, pozwala projektować hafty w dwóch trybach - manualnym (krok po kroku sam definiujesz poszczególne elementy haftu, masz kontrolę nad każdym nawet pojedynczym wkłuciem igły) lub automatycznym (program sam zamienia zdjęcia/ rysunek/ grafikę na gotowy haft - ta funkcja działa dokładnie tak samo, jak w przypadku Janome Artistic Digitizer JR. Do dyspozycji jest aż 262 wbudowane czcionki (w tym czcionki True Type i Open Type), a także czcionki zawierające polskie litery i znaki specjalne. Każdy napis możesz swobodnie powiększać, pomniejszać czy zmieniać kąt nachylenia i szerokości liter. Mimo tak wielu funkcji program do haftów Janome Artistic Digitizer pozostaje łatwy w obsłudze, a to między innymi za sprawą bardzo intuicyjnego interface i możliwość ustawienia menu w języku polskim. Dodatkowym ułatwieniem w jego obsłudze jest szybki dostęp do ponad 60 filmów instruktażowych (dostępnych bezpośrednio w oprogramowaniu). Filmy zawierają wszystko od prezentacji podstawowych funkcji programu po szczegółowe omówienie bardziej złożonych projektów.

Oprócz pełnych programów do haftowania Janome oferuje także rozszerzenia programów. Nie musisz zamawiać nowego programu Artistic, a jedynie dokupić rozszerzenie i rozbudować swój podstawowy program o profesjonalne funkcje, które będą dużym udogodnieniem podczas Twojej codziennej pracy.Z programami marki Janome bardzo łatwo rozbudujesz podstawy program Janome Artistic Digitizer JR w pełni profesjonalny program Janome Artistic Digitizer.

Programy do projektowania haftów to tylko jedno z narzędzi, które pomogą Ci stworzyć Twoją pracownię hafciarką. Oprócz programów istotna jest także dobra i niezawodna hafciarka, a także profesjonalne nici hafciarskie i akcesoria hafciarskie, (flizeliny i hydrofilie), które znajdziesz na naszej stronie w zakładce akcesoria Madeira. Zachęcamy do zapoznania się z całym asortymentem hafciarskim znajdującym się na naszej stronie oraz do kontaktu z działem obsługi klienta.