Stopka do ściegu prostego z płytką ściegową do stebnówki Janome ​HD9 i 1600PQC


767405018 JANOME

W magazynie
 

Cena regularna: 113.50 

Cena sugerowana:

89.99 
Oszczędzasz: 23.51 zł (21%)


Przeglądaj produkty
125 z 216

Stopka firmy Janome do ściegu prostego wraz ze specjalną płytką ściegową do szycia delikatnych tkanin, pasująca do stębnówki Janome 1600PQC
Stopka mocowana jest bezpośrednio do trzpienia, jej założenie jest proste i nie pochłania wiele czasu.
Specjalna budowa stopki (zaprojektowany niewielki otwór na igłę) pozwala zachować większą dokładność podczas przesuwania materiału i zmniejszyć ryzyko przepuszczania ściegów. Specjalna płytka sprzyja transportowaniu delikatnych materiałów pod stopką.

Stopka do ściegu prostego wraz ze specjalną płytką do delikatnych materiałów Janome

Przeznaczenie

Stopka zaprojektowana została do precyzyjnego stebnowania, jej charakterystyczna wąska budowa sprzyja szyciu tuż przy krawędzi. Zastosowanie wyjątkowo małego otworu na igłę sprawia, że stopka większą powierzchnią ma styczność z szytym materiałem, co z kolei przekłada się na dokładność w jego transportowaniu. Specjalna płytka ściegowa przeznaczona do delikatnych materiałów ma za zadanie zminimalizować ryzyko przepuszczania ściegu czy wciągania materiału pod płytkę.

Montaż i dopasowanie

Stopka mocowana jest bezpośrednio do trzpienia mocującego. W pierwszym kroku odkręć uchwyt wraz ze stopką standardową, a następnie w jego miejsce przykręć tę stopkę.

Pasuje do stebnówki Janome HD9 i 1600PQC.

Producent:
JANOME
Zastosowanie:
  • Szycie ściegiem prostym
Rodzaj stopki:
  • Do ściegu prostego