Stopka do ściegu owerlokowego Janome (rotacyjny)


822808008 JANOME

W magazynie
 

Cena regularna: 36.49 

Cena sugerowana:

29.99 
Oszczędzasz: 6.50 zł (18%)


Przeglądaj produkty
31 z 75

Stopka do ściegu owerlokowego Janome

Przeznaczenie

Stopka idealnie nadaje się do obrzucania krawędzi materiału ściegami owerlokowymi oraz zyg-zakiem. Dzięki użyciu stopki owerlokowej obrzucana krawędź nie ściąga się i nie roluje, a ścieg powstaje na krawędzi materiału. Stopka sprawdzi się przy szyciu każdego rodzaju materiału, a w szczególności cienkich i średniej grubości materiałów (tkanin i dzianin). To niewątpliwie stopka, która powinna znaleźć się w standardowym wyposażeniu maszyny każdej osoby szyjącej i być wykorzystywana za każdym razem przy zabezpieczaniu krawędzi materiału przez strzępieniem się jej (pruciem). Stopka nie tylko pozwala uzyskać estetyczny ścieg, ale też wskazuje osobie szyjącej jak prowadzić materiał (w jakiej odległości), aby tworzony przez maszynę ścieg był równej szerokości i tworzony na samej krawędzi materiału czyli zgodnie ze sztuką krawiecką. Używając tej stopki należy szyć ściegiem o szerokości 5-7 mm.

Montaż i dopasowanie

Zaprojektowana i przystosowana do systemu Matic, dzięki czemu jej wymiana jest łatwa i szybka.

Stopka pasuje do maszyn z chwytaczem rotacyjnym.

Producent:
JANOME
Przeznaczenie:
  • do maszyn z szerokością ściegu 7 mm
Zastosowanie:
  • Szycie ściegiem owerlokowym
Rodzaj stopki:
  • Do ściegu owerlokowego

Dobra marka 2019

Nagroda dla maszyn Janome

Z dumą informujemy, że po dwóch wyróżnieniach Dobra Marka 2017, Dobra Marka 2019, w tym roku marka Janome zdobyła kolejne prestiżowe wyróżnienie, tytuł „SUPER MARKA 2021 - Jakość, Zaufanie, Renoma” w kategorii maszyn do szycia.
To wyróżnienie jest dla nas bardzo ważne, ponieważ potwierdza, że przez ostatnich kilka lat producent utrzymał jakość produktów, a my utrzymaliśmy jakość obsługi klienta zwłaszcza w tym trudnym dla świata roku. zobacz więcej »