Stopka do podwijania (3mm) Janome (rotacyjny)


820809014 JANOME

W magazynie
 

Cena sugerowana:

24.46 


Przeglądaj produkty
87 z 199

Stopka do podwijania (3 mm) Janome

Przeznaczenie

Stopka do podwijania (obrębiania) jest wykorzystywana do estetycznego wykończenia koszul, bluzek, sukienek, spódnic, pościeli, firan i obrusów. Jest przeznaczona głównie do szycia lekkich, zwiewnych tkanin i w ogóle cienkich materiałów, nie nadaje się natomiast do szycia grubych materiałów. Pozwala uzyskać równe, efektowne i wyglądające bardzo profesjonalnie wykończenie. Szerokość podwinięcia po przeszyciu – 3 mm.

Montaż i dopasowanie

Zamontowanie stopki przy maszynie zajmuje chwilę, dzięki przystosowaniu stopki do wygodnego systemu Matic. Stopka jest bardzo solidna, została wykonana z metalu i nie ma w niej elementów, które mogłyby się łatwo uszkodzić. Za prawidłowe podawanie materiału odpowiada prowadnik w kształcie spirali. Pod stopką jest natomiast rowek. W efekcie materiał wprowadzony do prowadnika idealnie układa się pod stopką i zostaje przeszyty.

Pasuje do maszyn z chwytaczem rotacyjnym.

Producent:
JANOME
Przeznaczenie:
  • do maszyn z szerokością ściegu 7 mm
Zastosowanie:
  • Podwijanie (obrębianie) krawędzi
Rodzaj stopki:
  • Do podwijania (obrębiania)

Dobra marka 2017

Z dumą informujemy, że marka Janome, jako pierwsza w Polsce, zdobyła prestiżowe wyróżnienie "Dobra Marka 2017 - Jakość - Zaufanie - Renoma" w kategorii maszyn do szycia. Przyznanie nagrody zostało poprzedzone badaniami, które pokazały, że urządzenia Janome są produktami najwyższej klasy, a ich jakość potwierdzają liczne opinie użytkowników. zobacz więcej »