Stopka do podwijania (3 mm) Janome (wahadłowy)


202044008 JANOME

W magazynie
 

Cena sugerowana:

33.58 


Przeglądaj produkty
96 z 215

Stopka Janome do podwijania (3 mm)

Przeznaczenie

Stopka do podwijania (obrębiania) sprawdza się wszędzie tam, gdzie liczy się estetyka wykończenia krawędzi tkanin. Pomaga uzyskać równą, estetycznie podwiniętą krawędź na cienkich i średniej grubości materiałach. Jest więc stworzona do wykańczania m.in. bluzek, sukienek, spódnic, firan i obrusów. Szerokość podwinięcia po przeszyciu to 3 mm.

Montaż i dopasowanie

Kluczowym elementem stopki jest prowadnik w kształcie spirali, który odpowiednio układa materiał pod stopką bezpośrednio przed przeszyciem. Ponadto rowek na spodzie stopki pozwala płynnie podawać podwinięty materiał. Cała stopka jest bardzo solidna, metalowa. Została przystosowana do systemu Matic, dzięki czemu montaż oraz wymiana stopki przebiegają szybko i są bardzo wygodne.

Pasuje do maszyn z chwytaczem wahadłowym.

Producent:
JANOME
Przeznaczenie:
  • do maszyn z szerokością ściegu 5 mm
Zastosowanie:
  • Podwijanie (obrębianie) krawędzi
Rodzaj stopki:
  • Do podwijania (obrębiania)

Dobra marka 2019

Nagroda dla maszyn Janome

Z dumą informujemy, że po dwóch wyróżnieniach Dobra Marka 2017, Dobra Marka 2019, w tym roku marka Janome zdobyła kolejne prestiżowe wyróżnienie, tytuł „SUPER MARKA 2021 - Jakość, Zaufanie, Renoma” w kategorii maszyn do szycia.
To wyróżnienie jest dla nas bardzo ważne, ponieważ potwierdza, że przez ostatnich kilka lat producent utrzymał jakość produktów, a my utrzymaliśmy jakość obsługi klienta zwłaszcza w tym trudnym dla świata roku. zobacz więcej »