Stopka z górnym transportem i prowadnikiem Janome (wahadłowy)


200310002 JANOME

W magazynie
 

Cena sugerowana:

121.23 


Przeglądaj produkty
190 z 215

Stopka Janome z górnym transportem z prowadnikiem

Przeznaczenie

Stopka będzie niezwykle przydatna przede wszystkim podczas pikowania. Sprawdzi się również przy zszywaniu, czyli łączeniu ze sobą materiałów, w tym również tkanin trudnych w transporcie. Przyda się także podczas tworzenia patchworków i rozmaitych dekoracji. Jest wręcz niezbędna do takich zadań dla użytkowników maszyn pozbawionych regulacji docisku stopki. Dzięki tej stopce szycie śliskich tkanin, grubych tkanin, aksamitu, zamszu, minky, polaru, skóry czy skaju oraz wielu warstw materiałów jest szybkie i łatwe, a efekty wyjątkowe. Dołączony do stopki prowadnik pomaga w utrzymaniu równoległej linii szycia podczas pikowania i szycia. Zakres pracy prowadnika – od 20 mm do 55 mm (przy pozycjonowaniu igły do lewej strony).

Montaż i dopasowanie

Za transport materiału odpowiadają dodatkowe ząbki z tworzywa sztucznego. Dzięki nim unikamy wdawania się materiału przy zszywaniu kilku ich warstw. Sama stopka i prowadnik są metalowe. Mimo że cały zestaw jest sporych rozmiarów, to łatwo montuje się go przy maszynie, poprzez przykręcenie śrubą do drążka stopki. Należy pamiętać o tym, żeby dźwignia znajdująca się po prawej stronie stopki znalazła się ponad śrubą dociskową igły. Co ważne, można szyć stopką zarówno przy użyciu prowadnika, jak i bez niego.

Pasuje do maszyn z chwytaczem wahadłowym.

Producent:
JANOME
Przeznaczenie:
  • do maszyn z szerokością ściegu 5 mm
Zastosowanie:
  • Szycie materiałów trudnych w transporcie
Rodzaj stopki:
  • Z górnym transportem

Dobra marka 2019

Nagroda dla maszyn Janome

Z dumą informujemy, że po dwóch wyróżnieniach Dobra Marka 2017, Dobra Marka 2019, w tym roku marka Janome zdobyła kolejne prestiżowe wyróżnienie, tytuł „SUPER MARKA 2021 - Jakość, Zaufanie, Renoma” w kategorii maszyn do szycia.
To wyróżnienie jest dla nas bardzo ważne, ponieważ potwierdza, że przez ostatnich kilka lat producent utrzymał jakość produktów, a my utrzymaliśmy jakość obsługi klienta zwłaszcza w tym trudnym dla świata roku. zobacz więcej »