Stopka z górnym transportem i prowadnikiem Janome (rotacyjny)


200311003 JANOME

W magazynie
 

Cena sugerowana:

115.92 


Przeglądaj produkty
189 z 215

Stopka z górnym transportem i prowadnikiem Janome

Wygodne pikowanie, zszywanie (łączenie ze sobą) materiałów, także tych trudnych w transporcie, tworzenie patchworków i dekoracji – to wszystko zadania, które wykonasz przy użyciu tej stopki. Uzyskasz świetny efekt nawet wtedy, jeśli do zszycia będą materiały trudne w transporcie, śliskie, grube tkaniny, stretch, skaj, skóra, zamsz, minky, polar itp. Dodatkowe ząbki w stopce dociskają materiał w tym samym czasie, co ząbki transportera w maszynie. Dzięki temu przeszywane materiały nie marszczą się i nie przesuwają względem siebie. Bardzo przydatnym dodatkiem jest prowadnik (zakres jego pracy 20 – 55 mm), który pomaga w utrzymaniu równoległej linii ściegu – zarówno podczas szycia, jak i pikowania.

Montaż i dopasowanie

Podczas montażu stopki przy maszynie należy najpierw upewnić się, że dźwignia umieszczona po prawej stronie stopki znalazła się powyżej śruby mocowania igły. Dopiero później można przykręcić śrubę mocującą stopkę do drążka stopki. Cała czynność nie powinna sprawić żadnego problemu, a wprawionej osobie zajmie kilkanaście sekund. Najważniejsze elementy stopki i prowadnik (można szyć z nim lub bez niego) zostały zrobione z trwałego metalu. Natomiast obudowa oraz osłona dźwigni jest z tworzywa sztucznego, podobnie jak ząbki transportera. Płoza stopki jest ruchoma, można ją łatwo zdjąć i wymienić.

Stopka pasuje do maszyn z chwytaczem rotacyjnym, z szerokością ściegu do 7 mm, z niskim uchwytem stopki, bez wbudowanego górnego transportu. Zdjęcie produktu jest przykładowe, przedstawia stopkę z górnym transportem z płozą otwartą, przedmiotem sprzedaży jest stopka z płozą uniwersalną.

Producent:
JANOME
Przeznaczenie:
  • do maszyn z szerokością ściegu 7 mm
Zastosowanie:
  • Szycie materiałów trudnych w transporcie
Rodzaj stopki:
  • Z górnym transportem

Dobra marka 2019

Nagroda dla maszyn Janome

Z dumą informujemy, że po dwóch wyróżnieniach Dobra Marka 2017, Dobra Marka 2019, w tym roku marka Janome zdobyła kolejne prestiżowe wyróżnienie, tytuł „SUPER MARKA 2021 - Jakość, Zaufanie, Renoma” w kategorii maszyn do szycia.
To wyróżnienie jest dla nas bardzo ważne, ponieważ potwierdza, że przez ostatnich kilka lat producent utrzymał jakość produktów, a my utrzymaliśmy jakość obsługi klienta zwłaszcza w tym trudnym dla świata roku. zobacz więcej »