Stopka z górnym transportem i prowadnikiem Janome (otwarta, rotacyjny)


200339007 JANOME

W magazynie
 

Cena sugerowana:

130.81 


Przeglądaj produkty
191 z 215

Otwarta stopka z górnym transportem z prowadnikiem Janome

Przeznaczenie

Bywa też nazywana stopką kroczącą lub chodzącą. Została wyposażona w dodatkowe ząbki, które przesuwają materiał w tym samym momencie, co ząbki transportera w maszynie. Dzięki takiemu rozwiązaniu nawet kilka warstw trudnych w transporcie materiałów jest przesuwane z równą prędkością, co pozwala uzyskać ładne, równe ściegi. To dlatego świetnie sprawdzi się podczas pikowania, szycia patchworków i dekoracji. Stopka jest też polecana do szycia śliskich, grubych tkanin, tkanin z włosiem, skóry czy skaju. Prowadnik pozwala uzyskać równoległą linię ściegu zarówno podczas pikowania, jak i szycia. Zakres pracy prowadnika - od 20 mm do 55 mm (przy pozycjonowaniu igły do lewej strony). Ponadto dzięki temu, że stopka jest otwarta, mamy możliwość lepszej obserwacji igły i powstających ściegów.

Montaż i dopasowanie

Stopkę montuje się przy maszynie poprzez przykręcenie śrubą do drążka stopki. Trzeba przy tym zwrócić uwagę na to, żeby ruchoma dźwignia stopki znalazła się nad śrubką mocowania igły. Stopka jest bardzo solidna – poza obudową, ząbkami i osłoną dźwigni została wykonana z metalu. Ruchoma płoza jest wymienialna. Można szyć tą stopką zarówno z zainstalowanym prowadnikiem, jak i bez niego.

Pasuje do maszyn z chwytaczem rotacyjnym, niskim uchwytem stopki i szerokością ściegu do 7mm, bez wbudowanego górnego transportu.

Producent:
JANOME
Przeznaczenie:
  • do maszyn z szerokością ściegu 7 mm
Zastosowanie:
  • Szycie materiałów trudnych w transporcie
Rodzaj stopki:
  • Z górnym transportem

Dobra marka 2019

Nagroda dla maszyn Janome

Z dumą informujemy, że po dwóch wyróżnieniach Dobra Marka 2017, Dobra Marka 2019, w tym roku marka Janome zdobyła kolejne prestiżowe wyróżnienie, tytuł „SUPER MARKA 2021 - Jakość, Zaufanie, Renoma” w kategorii maszyn do szycia.
To wyróżnienie jest dla nas bardzo ważne, ponieważ potwierdza, że przez ostatnich kilka lat producent utrzymał jakość produktów, a my utrzymaliśmy jakość obsługi klienta zwłaszcza w tym trudnym dla świata roku. zobacz więcej »