Wąska stopka do zamków Janome (obustronna-wąska)


200342003 JANOME

W magazynie
 

Cena sugerowana:

44.13 


Przeglądaj produkty
146 z 199

Stopka dwustronna, wąska do wszywania zamków Janome

Przeznaczenie

Dzięki specjalistycznej stopce do wszywania zamków to zadanie staje się o wiele prostsze i na jego wykonanie poświęcisz mniej czasu. Konstrukcja stopki umożliwia szycie tuż przy ząbkach suwaka, dzięki czemu końcowy efekt jest bardzo estetyczny. Zastosowanie śruby regulacyjnej pozwala na swobodne dopasowanie pozycji stopki względem igły i szycie zarówno z lewej, jak i prawej strony. Stopka świetnie sprawdza się podczas wszywania zwykłego zamka, ale przy odrobinie wprawy pozwoli również na wszywanie zamków krytych, czy wypustek.

Montaż i dopasowanie

Aby zamocować stopkę, należy odkręcić standardowy uchwyt mocujący, a następnie przykręcić stopkę bezpośrednio do trzpienia mocującego.

Stopka pasuje zarówno do maszyn z chwytaczem wahadłowym, jak i rotacyjnym.

Producent:
JANOME
Przeznaczenie:
  • do maszyn z szerokością ściegu 5 mm
  • do maszyn z szerokością ściegu 7 mm
Zastosowanie:
  • Wszywanie zamków
Rodzaj stopki:
  • Do zamków

Dobra marka 2017

Z dumą informujemy, że marka Janome, jako pierwsza w Polsce, zdobyła prestiżowe wyróżnienie "Dobra Marka 2017 - Jakość - Zaufanie - Renoma" w kategorii maszyn do szycia. Przyznanie nagrody zostało poprzedzone badaniami, które pokazały, że urządzenia Janome są produktami najwyższej klasy, a ich jakość potwierdzają liczne opinie użytkowników. zobacz więcej »