Stopka z górnym transportem Janome (rotacyjny 9 mm)


859819017 JANOME

W magazynie
 

Cena sugerowana:

112.96 


Przeglądaj produkty
43 z 216

Stopka standardowa z górnym transportem Janome

Przeznaczenie

Z tą stopką unikniesz marszczenia (wdawania) i przemieszczania się warstw materiałów. Ułatwia ona płynne podawanie materiału, szczególnie tkanin trudnych w transporcie, grubych czy śliskich (m.in. stretch, skaj, skóra, zamsz, minky, polar, flausz, winyl). Świetnie sprawdzi się też, gdy mamy do czynienia z kilkoma warstwami materiałów. Stopka jest ponadto bardzo pomocna przy pikowaniu, łączeniu (zszywaniu) i stebnowaniu. Doskonale nadaje się do tworzenia patchworków i wszelkiego rodzaju dekoracji

Montaż i dopasowanie

Najważniejsze elementy stopki, w tym ząbki transportera, są metalowe. Zdejmowalna płoza stopki ma elementy z przezroczystego tworzywa, dzięki czemu możemy łatwiej obserwować, jak podawany jest materiał. Obudowę stopki wykonano z solidnego i trwałego tworzywa w kolorze szarym. Przy montażu stopki należy pamiętać o tym, żeby w pierwszej kolejności wsunąć i zaczepić ruchomy bolec stopki w odpowiednim miejscu w tylnej części trzpienia. Dopiero wtedy przykręcić stopkę śrubą do drążka mocowania stopki.

Pasuje do maszyn do szycia z chwytaczem rotacyjnym, szerokością ściegu 9 mm i wbudowanym górnym transportem AcuFeed Flex™:
- Janome MC6700P, MC8200QC, MC8200QC SE, MC8900QCP, MC8900QCP SE, Skyline S6, Skyline S7, CM7P, MC9400QCP, MC9450QCP i maszyno-hafciarek: Janome Skyline S9, MC14000 i MC15000.

Producent:
JANOME
Przeznaczenie:
  • do maszyn z szerokością ściegu 9 mm
Zastosowanie:
  • Szycie materiałów trudnych w transporcie
Rodzaj stopki:
  • Z górnym transportem
  • Z transportem AcuFeed Flex™