Płytka stabilizująca do obszywania dziurek od Janome (chwytacz rotacyjny)


200428004 JANOME

W magazynie
 

Cena sugerowana:

68.93 


Przeglądaj produkty
42 z 215

Płytka stabilizująca do obszywania dziurek

Przeznaczenie

Obszycie dziurki to jeden z ostatnich elementów w czasie szycia, dlatego tak ważne jest, aby obszycie wyszło idealne. Dlatego Janome stworzyło specjalną płytkę stabilizującą materiał podczas obszywania dziurki. Płytka składa się z dwóch elementów, które stabilizują materiał w czasie obszywania dziurki co w efekcie przekłada się na jej ładniejszy rezultat.
Płytka stabilizująca doskonale sprawdza się podczas obszywania dziurki na materiałach grubszych i elastycznych.

Montaż i dopasowanie

Montaż płytki jest bardzo prosty. Wystarczy wsuną stopkę do obszywania dziurki w plastikowe elementy płytki i całość umieścić na metalowe płytce. Następnie pomiędzy stopką, a płytką należy umieścić materiał i można szyć.
Płytka stabilizująca pasuje do maszyn z chwytaczem rotacyjnym z szerokości ściegu 7 mm.

Producent:
JANOME
Przeznaczenie:
  • do maszyn z szerokością ściegu 7 mm
Zastosowanie:
  • Obszywanie dziurki
Rodzaj stopki:
  • Do obszywania dziurki

Super marka 2021 i Dobra marka 2019, 2017

Nagroda dla maszyn Janome

Z dumą informujemy, że po dwóch wyróżnieniach Dobra Marka 2017, Dobra Marka 2019, w tym roku marka Janome zdobyła kolejne prestiżowe wyróżnienie, tytuł „SUPER MARKA 2021 - Jakość, Zaufanie, Renoma” w kategorii maszyn do szycia.
To wyróżnienie jest dla nas bardzo ważne, ponieważ potwierdza, że przez ostatnich kilka lat producent utrzymał jakość produktów, a my utrzymaliśmy jakość obsługi klienta zwłaszcza w tym trudnym dla świata roku. zobacz więcej »