Wąska stopka z górnym transportem Janome (rotacyjny 9 mm)


202127006 JANOME

W magazynie
 

Cena sugerowana:

130.92 


Przeglądaj produkty
202 z 215

Wąska stopka Janome z górnym transportem

Przeznaczenie

Stopka nadaje się do pikowania, stębnowania i wszywania zamków. Tym bardziej wtedy, gdy mamy do czynienia z materiałami trudnymi w transporcie (np. skóram skaj, winyl, lateks) lub wieloma warstwami materiałów. Od innych stopek z górnym transportem omawianą stopkę odróżnia to, że jest wąska, co pozwala na szycie nawet w trudno dostępnych miejscach. Dźwignia w połączeniu z ząbkami transportera w maszynie zadbają o to, żeby materiał – w zależności od typu – nie wdawał się (nie marszczył) lub nie rozciągał (w przypadku dzianin).

Montaż i dopasowanie

Aby założyć stopkę przy maszynie należy najpierw wsunąć i zaczepić ruchomy bolec stopki (w tylnej części trzpienia), a następnie przykręcić ją do trzpienia w maszynie. Czynność nie jest skomplikowana nie powinna stanowić problemu. Po nabraniu wprawy zamontujesz stopkę przy maszynie w kilka sekund. Sama stopka jest w większości metalowa, poza obudową wykonaną z szarego, trwałego tworzywa.

Pasuje do maszyn do szycia z chwytaczem rotacyjnym, szerokością ściegu 9 mm i wbudowanym górnym transportem AcuFeed Flex™:
- Janome MC6700P, MC8200QC, MC8200QC SE, MC8900QCP, MC8900QCP SE, Skyline S6, Skyline S7, CM7P, MC9400QCP, MC9450QCP i maszyno-hafciarek: Janome Skyline S9, MC14000 i MC15000.

Producent:
JANOME
Przeznaczenie:
  • do maszyn z szerokością ściegu 9 mm
Zastosowanie:
  • Szycie materiałów trudnych w transporcie
Rodzaj stopki:
  • Z górnym transportem
  • Z transportem AcuFeed Flex™