Wąska stopka z górnym transportem do ściegu prostego (rotacyjny 9 mm)


202415004 JANOME

W magazynie
 

Cena sugerowana:

132.84 


Przeglądaj produkty
201 z 215

Wąska stopka z górnym transportem do ściegu prostego

Przeznaczenie

Stopka doskonała do szycia cienkich, delikatnych, śliskich materiałów ściegiem prostym (stebnowym) lub potrójnie stebnowym. Mały otwór w stopce sprawia, że w czasie szycia delikatne materiały (jak batyst czy jedwab) nie wpadają, nie są wciskane w płytkę ściegową. Dodatkowo dzięki wyjątkowej konstrukcji górnego transportu AcuFeed Flex™ stopka dokładniej przesuwa materiał w czasie szycia. W rezultacie otrzymasz piękny, równy i idealnie płaski ścieg prosty.
Wąska stopka z górnym transportem idealnie sprawdzi się także podczas szycia czy pikowanie wielu warstw materiałów. Jej wąska budowa zapewnie doskonałą widoczność w czasie szycia, a także ułatwia manewrowanie stopką (szczególnie istotne, gdy chcesz szyć np. po łukach).
Najlepsze rezultaty podczas szycia tą stopką potrzymasz stosując ją razem z płytką ściegową HP.

Montaż i dopasowanie

Montaż stopki nie jest skomplikowany. Aby założyć stopkę, należy odkręcić standardowy uchwyt mocujący, a następnie przykręcić stopkę bezpośrednio do trzpienia mocującego.
Stopka pasuje do wybranych maszyn do szycia z chwytaczem rotacyjnym, szerokością ściegu 9 mm i wbudowanym górnym transportem AcuFeed Flex™: Janome MC6700P, Janome CM7P, Janome MC9400QCP, Janome MC9450QCP, Janome MC14000 i Janome MC15000.

Producent:
JANOME
Przeznaczenie:
  • do maszyn z szerokością ściegu 9 mm
Zastosowanie:
  • Szycie materiałów trudnych w transporcie
  • Szycie ściegiem prostym
Rodzaj stopki:
  • Do ściegu prostego
  • Z górnym transportem
  • Z transportem AcuFeed Flex™