Stopka do zamków krytych Janome (wahadłowy)


941800000 JANOME

W magazynie
 

Cena sugerowana:

51.22 


Przeglądaj produkty
145 z 212

Stopka Janome do wszywania zamka krytego

Przeznaczenie

Stopka pozwala na takie wszycie zamka, by pozostał on praktycznie niewidoczny na prawej stronie materiału. Pod spodem stopki są dwa rowki, które pełnią zarazem rolę prowadników. Ząbki zamka przesuwają się w nich, co zapewnia nam precyzyjne i równe szycie. Ponadto ząbki zamka są odginane i igła jest prowadzona bardzo blisko nich. Uzyskany efekt świetnie prezentuje się w eleganckich bluzkach i spódniczkach, ale także np. w dekoracyjnych poszewkach na poduszki. Zamki wyglądają w nich jak rodzaj szwu. Stopkę stosuje się zarówno przy szyciu cieńszych tkanin, jak i grubszych materiałów.

Montaż i dopasowanie

Sama stopka jest wykonana z wysokiej jakości przezroczystego tworzywa. Pozwala to lepiej obserwować, jak zamek i materiał przesuwają się pod stopką. Metalowy uchwyt stopki mocuje się bezpośrednio do drążka stopki poprzez dokręcenie śrubki. W uchwycie jest ponadto regulacja, która umożliwia przesuwanie stopki w prawo lub w lewo i bardzo precyzyjne ustawienie jej.

Pasuje do maszyn z chwytaczem wahadłowym.

Producent:
JANOME
Przeznaczenie:
  • do maszyn z szerokością ściegu 5 mm
Zastosowanie:
  • Wszywanie zamków
Rodzaj stopki:
  • Do zamków
  • Do zamków krytych
ZESTAW STOPEK JANOME 1
131.18  99.99 

Wysokiej klasy stopki dostępne teraz w wyjątkowej ofercie!

 

Dobra marka 2019

Nagroda dla maszyn Janome

Z dumą informujemy, że marka Janome, już po raz drugi, jako jedyna w Polsce, zdobyła prestiżowe wyróżnienie "Dobra Marka 2019 - Jakość - Zaufanie - Renoma" w kategorii maszyn do szycia. Przyznanie nagrody zostało poprzedzone badaniami, które pokazały, że urządzenia Janome są produktami najwyższej klasy, a ich jakość potwierdzają liczne opinie użytkowników.
zobacz więcej »