Stopka do ściegu owerlokowego Janome (wahadłowy)


200132008 JANOME

W magazynie
 

Cena sugerowana:

46.20 


Przeglądaj produkty
119 z 212

Stopka do ściegu owerlokowego Janome

Przeznaczenie

Stopka pozwala uzyskać idealnie obrębioną/obrzuconą krawędź materiału. Dzięki zastosowaniu tej stopki, krawędź materiału nie będzie się rolować czy marszczyć, a powstały ścieg będzie idealnej szerokości i powstanie w odpowiednim miejscu na krawędzi materiału. To stopka z kategorii niezbędnych i powinna znaleźć się w zestawie stopek każdej osoby szyjącej. Sprawdzi się na tkaninach i dzianinach, wszędzie tam, gdzie efekt uzyskany przy pomocy stopki uniwersalnej nie jest satysfakcjonujący. Stopka, tak super sprawdza się przy obrębianiu, dzięki specjalnemu metalowemu języczkowi stopki oraz prowadnikowi. Języczek zapobiega zbytniemu ściągnięciu materiału przez ścieg, a prowadnik pokazuje w jakiej odległości prowadzić materiał. Stopka sprawdzi się przy obrzucaniu krawędzi ściegiem owerlokowym oraz zygzak'iem.

Nasza rada: używając tej stopki należy szyć ściegiem o szerokości 5 mm, inne szerokości ściegu mogą spowodować uszkodzenie języczka stopki.

Montaż i dopasowanie

Stopka przystosowana jest do systemu Matic.

Będzie pasować do maszyn z chwytaczem wahadłowym.

Producent:
JANOME
Przeznaczenie:
  • do maszyn z szerokością ściegu 5 mm
Zastosowanie:
  • Szycie ściegiem owerlokowym
Rodzaj stopki:
  • Do ściegu owerlokowego
ZESTAW STOPEK JANOME 3
86.59  64.99 

Wysokiej klasy stopki dostępne teraz w wyjątkowej ofercie!

 

Dobra marka 2019

Nagroda dla maszyn Janome

Z dumą informujemy, że marka Janome, już po raz drugi, jako jedyna w Polsce, zdobyła prestiżowe wyróżnienie "Dobra Marka 2019 - Jakość - Zaufanie - Renoma" w kategorii maszyn do szycia. Przyznanie nagrody zostało poprzedzone badaniami, które pokazały, że urządzenia Janome są produktami najwyższej klasy, a ich jakość potwierdzają liczne opinie użytkowników.
zobacz więcej »