Zestaw stopek do podwijania (4mm, 6mm) Janome (rotacyjny)


200326001 JANOME

W magazynie
 

Cena sugerowana:

45.21 


Przeglądaj produkty
196 z 199

Zestaw stopek Janome do podwijania (obrębiania) 4 mm i 6 mm

Przeznaczenie

To wyjątkowy zestaw stopek idealnych do estetycznego wykończania bluzek, spódniczek, sukienek, firan, obrusów, bieżników itp. Nie ma lepszego akcesorium do tego, by uzyskać równe, efektowne i wyglądające bardzo profesjonalnie podwinięcie. Stopki zostały zaprojektowane z myślą o szyciu cienkich i średniej grubości materiałów. Przy użyciu węższej stopki szerokość podwinięcia po przeszyciu wyniesie 4 mm, a w przypadku szerszej stopki będzie to 6 mm.

Montaż i dopasowanie

Założenie stopki i jej wymiana są bardzo łatwe ze względu na dopasowanie do systemu szybkie montażu Matic. Zamontowanie każdej ze stopek nie powinno zatem zająć więcej niż kilka sekund. Spiralne prowadniki, podobnie jak całe stopki, zostały wykonane z metalu. Obie stopki są bardzo trwałe, solidne, więc nie musimy się obawiać o to, że spirala zniekształci i pojawią się problemy z podwianiem.

Zestaw jest przeznaczony do maszyn z chwytaczem rotacyjnym.

Producent:
JANOME
Przeznaczenie:
  • do maszyn z szerokością ściegu 7 mm
Zastosowanie:
  • Podwijanie (obrębianie) krawędzi
Rodzaj stopki:
  • Do podwijania (obrębiania)

Dobra marka 2017

Z dumą informujemy, że marka Janome, jako pierwsza w Polsce, zdobyła prestiżowe wyróżnienie "Dobra Marka 2017 - Jakość - Zaufanie - Renoma" w kategorii maszyn do szycia. Przyznanie nagrody zostało poprzedzone badaniami, które pokazały, że urządzenia Janome są produktami najwyższej klasy, a ich jakość potwierdzają liczne opinie użytkowników. zobacz więcej »