Stopka do ściegu prostego Janome (wahadłowy)


200125008 JANOME

W magazynie
 

Cena sugerowana:

30.55 


Przeglądaj produkty
125 z 212

Stopka do ściegu prostego Janome

Przeznaczenie

Stopka do szycia ściegiem prostym i potrójnym prostym. Dzięki jej zastosowaniu udaje się wyeliminować trudności podczas szycia trudnych materiałów np. gdy maszyna przepuszcza ścieg, wciąga materiał w płytkę, czy ma problem z przebiciem się przez zgrubienia. Wszystko to, zawdzięczamy specjalnej budowie stopki, która posiada tylko mały otwór, przez których przechodzi igła, a więc stopka ta świetnie przytrzymuje szyty materiał, redukując do minimum przesuwanie czy rozciąganie się materiału w momencie wbijania się w niego igły. Dodatkowo dzięki lepszemu przytrzymaniu materiału powstający ścieg tworzony jest idealnie prosto.

Stopka wykonana jest z wysokiej jakości stopu metalu. To jedna ze stopek, które powinny znaleźć się w zestawie stopek dodatkowych każdej osoby szyjącej, będzie ona niezastąpiona przy skracaniu jeansów, podwijaniu dzianiny, szyciu firanek, naprawie plecaków czy toreb.

Montaż i dopasowanie

Stopka przystosowana jest do systemu szybkomocującego Matic, dzięki czemu jej montaż i wymiana są bardzo wygodne.

Stopka pasuje do maszyn z chwytaczem wahadłowym.

Producent:
JANOME
Przeznaczenie:
  • do maszyn z szerokością ściegu 5 mm
Zastosowanie:
  • Szycie ściegiem prostym
Rodzaj stopki:
  • Do ściegu prostego
ZESTAW STOPEK JANOME 3
86.59  64.99 

Wysokiej klasy stopki dostępne teraz w wyjątkowej ofercie!

 

Dobra marka 2019

Nagroda dla maszyn Janome

Z dumą informujemy, że marka Janome, już po raz drugi, jako jedyna w Polsce, zdobyła prestiżowe wyróżnienie "Dobra Marka 2019 - Jakość - Zaufanie - Renoma" w kategorii maszyn do szycia. Przyznanie nagrody zostało poprzedzone badaniami, które pokazały, że urządzenia Janome są produktami najwyższej klasy, a ich jakość potwierdzają liczne opinie użytkowników.
zobacz więcej »