Stopka do ściegu prostego Janome (rotacyjny)


200331009 JANOME

W magazynie
 

Cena sugerowana:

29.08 


Przeglądaj produkty
114 z 199

Stopka do ściegu prostego Janome

Przeznaczenie

Stopka do szycia tkanin i dzianin ściegiem prostym oraz potrójnym prostym. Dzięki jej zastosowaniu zmniejszamy możliwość wystąpienia problemów podczas szycia, takich jak: wciąganie materiału pod płytkę ściegową, przepuszczanie ściegu oraz trudność z przebiciem się igły przez grube warstwy materiału. Dodatkowo ścieg prosty przy wykorzystaniu tej stopki powstaje idealnie równo nawet na najbardziej wymagających materiałach.

Stopka w całości wykonana jest z metalu. Po stopkę sięgamy przy szyciu cienkich materiałów: jedwabi, satyny, woali, jerseyu itp. oraz tych grubych, mocnych: jeansu, kodury, drelichu. To niedoceniana stopka, która zdecydowanie powinna znaleźć się w standardowym zestawie akcesoriów każdej osoby szyjącej.

Montaż i dopasowanie

Montuje się ją na standardowym uchwycie szybkomocującym (system Matic).

Pasuje do maszyn z chwytaczem rotacyjnym.

Producent:
JANOME
Przeznaczenie:
  • do maszyn z szerokością ściegu 7 mm
Zastosowanie:
  • Szycie ściegiem prostym
Rodzaj stopki:
  • Do ściegu prostego
ZESTAW STOPEK JANOME 6

Wysokiej klasy stopki dostępne teraz w wyjątkowej ofercie!

 
Oszczędzasz
20.02 zł
80.01  59.99 

Dobra marka 2017

Z dumą informujemy, że marka Janome, jako pierwsza w Polsce, zdobyła prestiżowe wyróżnienie "Dobra Marka 2017 - Jakość - Zaufanie - Renoma" w kategorii maszyn do szycia. Przyznanie nagrody zostało poprzedzone badaniami, które pokazały, że urządzenia Janome są produktami najwyższej klasy, a ich jakość potwierdzają liczne opinie użytkowników. zobacz więcej »