Stopka do pikowania, haftowania i cerowania Janome (wahadłowy)


200127000 JANOME

W magazynie
 

Cena sugerowana:

36.60 


Przeglądaj produkty
92 z 215

Stopka do pikowania, haftowania i cerowania Janome

Przeznaczenie

Metalowa stopka, która świetnie sprawdzi się podczas: pikowania (quiltingu), haftowania z wolnej ręki, a także cerowania. Stopka podnosi się ponad materiał wraz ze skokiem igły, dzięki czemu można dowolnie manewrować nim podczas szycia. Z użyciem tej stopki szycie w każdym kierunku będzie możliwe, a powstające przy jej pomocy projekty wyjątkowe.

Montaż i dopasowanie

Stopkę przykręca się bezpośrednio do drążka mocowania stopki tak, aby dźwignia stopki znalazła się nad śrubą mocowania igły. Montaż jej jest bardzo łatwy.
Przed przystąpieniem do szycia tą stopką, warto mocno dokręcić śrubę przytrzymującą igłę, aby nie luzowała się podczas szycia.

Stopka pasuje do maszyn z chwytaczem wahadłowym.

Producent:
JANOME
Przeznaczenie:
  • do maszyn z szerokością ściegu 5 mm
Zastosowanie:
  • Pikowanie, haftowanie, cerowanie
Rodzaj stopki:
  • Do pikowania, haftowania i cerowania
ZESTAW STOPEK JANOME 2
82.08  59.99 

Wysokiej klasy stopki dostępne teraz w wyjątkowej ofercie!

 

Dobra marka 2019

Nagroda dla maszyn Janome

Z dumą informujemy, że po dwóch wyróżnieniach Dobra Marka 2017, Dobra Marka 2019, w tym roku marka Janome zdobyła kolejne prestiżowe wyróżnienie, tytuł „SUPER MARKA 2021 - Jakość, Zaufanie, Renoma” w kategorii maszyn do szycia.
To wyróżnienie jest dla nas bardzo ważne, ponieważ potwierdza, że przez ostatnich kilka lat producent utrzymał jakość produktów, a my utrzymaliśmy jakość obsługi klienta zwłaszcza w tym trudnym dla świata roku. zobacz więcej »