Stopka do pikowania, haftowania i cerowania Janome (otwarta, rotacyjny, wysoki)


830856109 JANOME

W magazynie
 

Cena sugerowana:

56.88 


Przeglądaj produkty
91 z 215

Stopka do pikowania, haftowania i cerowania Janome

Przeznaczenie

Stopka umożliwi szycie takimi technikami jak pikowanie, haftowanie czy cerowanie. Została skonstruowana w taki sposób, aby podnosić się wraz z igłą, umożliwiając swobodne poruszanie materiałem podczas szycia w dowolnym kierunku. Dzięki zastosowaniu tej stopki przy maszynie do szycia, mogą powstać wspaniałe pikowania (guilting), hafty z wolnej ręki (technika zwana malowaniem nićmi). Poza pięknymi ozdobnymi motywami stopka sprawdzi się podczas napraw czyli przy cerowaniu.

Stopka umożliwia szycie dowolnym ściegiem do szerokości 7 mm. Przezroczysta, otwarta końcówka stopki, ułatwi kontrolowanie wykonywanej pracy.

Montaż i dopasowanie

Stopkę przykręca się do drążka mocowania stopki. Przed przystąpieniem do szycia warto dokręcić śrubę mocowania igły.

Pasuje do maszyn z chwytaczem rotacyjnym, z szerokością ściegu 7 mm i wysokim uchwytem mocującym, czyli do Janome Skyline S3, Janome MC6600P i Janome MC7700QCP.

Producent:
JANOME
Przeznaczenie:
  • do maszyn z szerokością ściegu 7 mm
Zastosowanie:
  • Pikowanie, haftowanie, cerowanie
Rodzaj stopki:
  • Do pikowania, haftowania i cerowania

Dobra marka 2019

Nagroda dla maszyn Janome

Z dumą informujemy, że po dwóch wyróżnieniach Dobra Marka 2017, Dobra Marka 2019, w tym roku marka Janome zdobyła kolejne prestiżowe wyróżnienie, tytuł „SUPER MARKA 2021 - Jakość, Zaufanie, Renoma” w kategorii maszyn do szycia.
To wyróżnienie jest dla nas bardzo ważne, ponieważ potwierdza, że przez ostatnich kilka lat producent utrzymał jakość produktów, a my utrzymaliśmy jakość obsługi klienta zwłaszcza w tym trudnym dla świata roku. zobacz więcej »