Zestaw stopek Janome 2 (wahadłowy)


ZESTAW STOPEK JANOME 2

W magazynie
 

Cena regularna: 82.08 

Cena sugerowana:

59.99 
Oszczędzasz: 22.09 zł (27%)


Przeglądaj produkty
37 z 44

W zestawie taniej!
Kupując zestaw otrzymujesz wysokiej klasy stopki firmy Janome do maszyn do szycia z chwytaczem wahadłowym.

W skład zestawu wchodzą:

STOPKA DO PIKOWANIA, HAFTOWANIA I CEROWANIA
Specjalnie skonstruowana by podnosić się wraz ze skokiem igły; umożliwia swobodne poruszanie materiałem, co pozwala na malowanie nitką po tkaninie.

STOPKA DO NASZYWANIA OZDOBNYCH SZNURKÓW
Stopka ta służy do naszywania ozdobnych sznurków na tkaninę. Możemy sprawić, aby były one widoczne i pełniły funkcję ozdobną lub służyły zwiększeniu wypukłości ściegu (dotyczy np. ściegu zyg-zak dla bardzo gęstego ustawienia). Do stopki można wprowadzić jeden, dwa lub trzy sznurki. Średnica maksymalna każdego to 1,5mm. Stopka ta pozwala również na szycie igłą podwójną.

STOPKA KRAWĘDZIOWA 1/4" (6MM)
Dzięki prowadnikowi idealnie zszyjemy tkaniny, naszyjemy kieszenie, uzyskamy zakładki oraz zrobimy równoległe stebnowanie w okolicy szwu. Stopka posiada specjalne oznaczenie na jednej z płóz, które wskazuje moment na wykonanie obrotu na igle.
Producent:
JANOME

Dobra marka 2019

Nagroda dla maszyn Janome

Z dumą informujemy, że po dwóch wyróżnieniach Dobra Marka 2017, Dobra Marka 2019, w tym roku marka Janome zdobyła kolejne prestiżowe wyróżnienie, tytuł „SUPER MARKA 2021 - Jakość, Zaufanie, Renoma” w kategorii maszyn do szycia.
To wyróżnienie jest dla nas bardzo ważne, ponieważ potwierdza, że przez ostatnich kilka lat producent utrzymał jakość produktów, a my utrzymaliśmy jakość obsługi klienta zwłaszcza w tym trudnym dla świata roku. zobacz więcej »