Stopka do marszczenia Janome (rotacyjny 9 mm)


202096005 JANOME

W magazynie
 

Cena sugerowana:

52.03 


Przeglądaj produkty
60 z 201

Stopka do marszczenia Janome

Przeznaczenie

Z tą stopką łatwo ozdobisz sukienkę, bluzkę, firankę, narzutę, zasłonkę, stworzysz też oryginalne dekoracje. Stopka umożliwia bowiem uzyskanie efektownych marszczeń – przede wszystkim na cienkich i delikatnych tkaninach. Wygląd marszczenia zależy także od długości ściegu i naprężenia nici. Im oba parametry są wyższe, tym jest gęstsze marszczenie. Na grubszych materiałach będzie ono delikatniejsze. Osoby, które chcą uzyskać lepszy efekt na bardziej sztywnych tkaninach, powinny zwilżyć je przed marszczeniem. Należy pamiętać o tym, żeby marszczyć jedną warstwę materiału nie ciągnąć jej podczas szycia.

Montaż i dopasowanie

Przed otworem na igłę stopka jest grubsza, a za otworem robi się cieńsza. Taka konstrukcja sprawia, że tkanina pod stopką zbiera się i powstają marszczenia. Stopka została wykonana z metalu, co zapewnia jej trwałość i odporność na uszkodzenia. Przystosowano ją do mocowania w systemie Matic, więc założenie stopki nie zajmie więcej niż kilka sekund. Koniecznie trzeba zwrócić uwagę na to, żeby najpierw wsunąć tylni bolec na trzpieniu, a następnie zatrzasnąć stopkę.

Pasuje do do maszyn z chwytaczem rotacyjnym, o maksymalnej szerokości ściegu 9 mm, takich jak: Janome MC6700P, Janome MC8200QC, Janome MC8900QCP, Janome Skyline S5, Janome Skyline S7, Janome MC9900, Janome MC12000, Janome MC14000 i Janome MC15000.

Producent:
JANOME
Przeznaczenie:
  • do maszyn z szerokością ściegu 9 mm
Zastosowanie:
  • Marszczenie materiału
Rodzaj stopki:
  • Do marszczenia
ZESTAW STOPEK JANOME 7
202.03  149.99 

Wysokiej klasy stopki dostępne teraz w wyjątkowej ofercie!

 

863404007 JANOME
336.87  185.21 
W zestawie taniej! Kupując zestaw otrzymujesz wysokiej klasy stopki firmy Janome do maszyn do szycia z chwytaczem rotacyjnym z szerokością ściegu 9mm....
 
Brak w magazynie

Dobra marka 2019

Z dumą informujemy, że marka Janome, już po raz drugi, jako jedyna w Polsce, zdobyła prestiżowe wyróżnienie "Dobra Marka 2019 - Jakość - Zaufanie - Renoma" w kategorii maszyn do szycia. Przyznanie nagrody zostało poprzedzone badaniami, które pokazały, że urządzenia Janome są produktami najwyższej klasy, a ich jakość potwierdzają liczne opinie użytkowników.
zobacz więcej »