Zestaw 8 stopek Janome (rotacyjny, 9mm)


863404007 JANOME

W magazynie
 

Cena regularna: 336.87 

Cena sugerowana:

197.54 
Oszczędzasz: 139.33 zł (41%)


Przeglądaj produkty
67 z 72

W zestawie taniej!

Kupując zestaw otrzymujesz wysokiej klasy stopki firmy Janome do maszyn do szycia z chwytaczem rotacyjnym z szerokością ściegu 9mm.

Zestaw pasuje do maszyn do szycia i maszyno-hafciarek Janome z szerokością ściegu do 9mm - MC8200QC, MC8200QCP SE, MC8900QCP, MC8900QCP SE, MC9400QCP, MC9900, MC12000, MC14000 i MC15000 oraz Skyline S5 i S7, S9.

W skład zestawu wchodzą:

STOPKA DO WSZYWANIA ZAMKÓW KRYTYCH

Stopka Janome do wszywania zamków krytych, pasująca do maszyn z chwytaczem rotacyjnym z szerokością ściegu do 9mm.
Stopka zaprojektowana jest pod system matic, dzięki czemu jej montaż i wymiana są szybkie i wygodne. Jej zastosowanie ułatwia wszycie zamka krytego, bardzo popularnego, wykorzystywanego w spódnicach, sukienkach, bluzkach czy poduszkach.
Dzięki dwóm rowkom znajdującym się na spodzie stopki, przesuwającym się po ząbkach, jest możliwa idealnie równa odległość od ząbków zamka. Ząbki te są dodatkowo odginane przez stopkę, dzięki czemu igła może wbijać się bardzo blisko zamka, a cały zamek może pozostać niewidoczny na prawej stronie materiału.

STOPKA DO NASZYWANIA CEKINÓW I TASIEMEK

Stopka Janome do naszywania cekinów z taśmy i tasiemek, pasująca do maszyn z chwytaczem rotacyjnym z szerokością ściegu do 9mm.
Stopka zaprojektowana jest pod system matic, dzięki czemu jej montaż i wymiana są szybkie i wygodne.
Dzięki stopce naszyjesz cekiny, tasiemki oraz wszyjesz gumki, czy silikon w taśmie, a dzięki prowadnikowi pracę wykonasz sprawnie i estetycznie (prowadnik przystosowany jest do tasiemki o stałej szerokości; maksymalna szerokość tasiemki, jaką możemy zastosować, to 7mm, ale stopka sprawdzi się równie dobrze przy węższych).
Ozdabiaj swoje projekty i twórz oryginalne kreacje!

DWIE STOPKI DO PODWIJANIA (na 4mm oraz 6mm)
Stopka Janome do podwijania (obrębiania), pasująca do maszyn z chwytaczem rotacyjnym z szerokością ściegu do 9mm.
Stopka zaprojektowana jest pod system matic, dzięki czemu jej montaż i wymiana są szybkie i wygodne.
Ma zastosowanie przy podwijaniu materiałów, gdy niezwykle istotna jest estetyka wykończenia. Sprawdzi się doskonale przy tkaninach przejrzystych, przy wykańczaniu bluzek, sukienek, spódnic, firan, czy obrusów.
Szerokość po przeszyciu - 4mm oraz 6mm
STOPKA Z REGULOWANYM PROWADNIKIEM

Stopka Janome z regulowanym prowadnikiem, pasująca do maszyn z chwytaczem rotacyjnym z szerokością ściegu do 9mm.Stopka zaprojektowana jest pod system matic, dzięki czemu jej montaż i wymiana są szybkie i wygodne.
Stopka idealnie nadaje się do podszywania - szycia ściegiem krytym z opcją płynnej regulacji odległości prowadnika oraz do równoległego prowadzenia ściegu.

STOPKA DO MARSZCZENIA

Stopka Janome do marszczenia materiału, pasująca do maszyn z chwytaczem rotacyjnym z szerokością ściegu do 9mm.
Stopka zaprojektowana jest pod system matic, dzięki czemu jej montaż i wymiana są szybkie i wygodne.
Dzięki niej w prosty sposób uzyskamy efekt równomiernego marszczenia. Będzie on uzależniony od właściwości materiału oraz ustawień maszyny. Najlepsze efekty uzyskamy na cieńszych tkaninach, przy grubszych marszczenie będzie delikatniejsze.

DWIE STOPKI DO NASZYWANIA KORALIKÓW I PEREŁ

Stopka Janome do naszywania koralików i pereł, pasująca do maszyn z chwytaczem rotacyjnym z szerokością ściegu do 9mm.
Stopka zaprojektowana jest pod system matic, dzięki czemu jej montaż i wymiana są szybkie i wygodne.
Za pomocą stopki przyszyjemy koraliki oraz perły o średnicy do 2mm oraz od 2,5 do 4mm znajdujące się na sznurku. Przyszywamy je ściegiem zyg-zak lub innym ściegiem ozdobnym.

Producent:
JANOME