Stopka do marszczenia Janome (rotacyjny)


200315007 JANOME

W magazynie
 

Cena sugerowana:

40.25 


Przeglądaj produkty
58 z 199

Stopka do marszczenia Janome

Przeznaczenie

Stopka pozwala uzyskać eleganckie i równomierne marszczenie. Jest więc idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą w oryginalny sposób ozdobić sukienki, bluzki, firanki, czy też stworzyć dekoracje. Najlepsze efekty uzyskamy na cienkich i delikatnych tkaninach. W przypadku grubszych materiałów marszczenie będzie bardziej delikatne. Sztywne tkaniny można przed marszczeniem zmiękczyć, delikatnie spryskując wodą. Wygląd marszczenia zależy ponadto od długości ściegu i naprężenia nici górnej – im wyższe wartości długości i naprężenia, tym marszczenie będzie gęstsze. Z tą stopką należy marszczyć tylko jedną warstwę tkaniny i nie należy jej ciągnąć podczas szycia.

Montaż i dopasowanie

Stopka jest przystosowana do systemu szybkiego mocowania Matic. Podczas montażu należy zadbać o to, aby najpierw wprowadzić tylni bolec na trzpieniu, a dopiero potem zatrzasnąć stopkę. Nie jest to jednak skomplikowane i samo zamocowanie stopki nie powinno sprawić żadnych problemów. Stopka została wykonana w całości z metalu - jest solidna i trwała.

Stopka pasuje do maszyn z chwytaczem rotacyjnym.

Producent:
JANOME
Przeznaczenie:
  • do maszyn z szerokością ściegu 7 mm
Zastosowanie:
  • Marszczenie materiału
Rodzaj stopki:
  • Do marszczenia
ZESTAW STOPEK JANOME 4

Wysokiej klasy stopki dostępne teraz w wyjątkowej ofercie!

 
Oszczędzasz
39.8 zł
169.79  129.99 

Dobra marka 2017

Z dumą informujemy, że marka Janome, jako pierwsza w Polsce, zdobyła prestiżowe wyróżnienie "Dobra Marka 2017 - Jakość - Zaufanie - Renoma" w kategorii maszyn do szycia. Przyznanie nagrody zostało poprzedzone badaniami, które pokazały, że urządzenia Janome są produktami najwyższej klasy, a ich jakość potwierdzają liczne opinie użytkowników. zobacz więcej »