Zestaw stopek do pikowania, haftowania i cerowania Janome


202001003 JANOME

Brak w magazynie
 

Cena sugerowana:

206.68 


Przeglądaj produkty
192 z 201

Zestaw do pikowania (quiltingu), haftowania i cerowania

Przeznaczenie

Komplet akcesoriów przeznaczony do pikowania rozmaitymi technikami. W jego skład wchodzi specjalistyczna stopka, która posiada możliwość regulacji wysokości wraz z trzema wymiennymi przystawkami o różnorodnej budowie: - przystawka otwarta, doskonała podczas pikowania z „ wolnej ręki ”, daje dobrą widoczność i pozwala na bardzo płynne przemieszczanie materiału pod stopką, - przystawka zamknięta, świetna zarówno podczas pikowania standardowych tkanin, jak i koronek czy bardziej kłopotliwych materiałów, - przystawka przezroczysta, posiadająca linie pomocnicze ułatwiające utrzymanie linii szycia, zaprojektowana z myślą o pikowaniu nierównych powierzchni, a także wyjątkowo dobrze sprawdzająca się podczas pikowania techniką echo.

Montaż i dopasowanie

Montaż stopki jest nieskomplikowany. Należy odkręcić standardowy uchwyt mocujący stopki, a następnie w jego miejsce przykręcić stopkę bezpośrednio do trzpienia. Poszczególne przystawki są mocowane do stopki niewielką śrubką.

Zestaw pasuje do maszyn z chwytaczem rotacyjnym z wysokim uchwytem stopki oraz maksymalną szerokością ściegu 7mm: Janome Skyline S3, MC6600P.

Producent:
JANOME
Przeznaczenie:
  • do maszyn z szerokością ściegu 7 mm
  • do maszyn z szerokością ściegu 9 mm
Zastosowanie:
  • Pikowanie, haftowanie, cerowanie
Rodzaj stopki:
  • Do pikowania, haftowania i cerowania

Dobra marka 2019

Z dumą informujemy, że marka Janome, już po raz drugi, jako jedyna w Polsce, zdobyła prestiżowe wyróżnienie "Dobra Marka 2019 - Jakość - Zaufanie - Renoma" w kategorii maszyn do szycia. Przyznanie nagrody zostało poprzedzone badaniami, które pokazały, że urządzenia Janome są produktami najwyższej klasy, a ich jakość potwierdzają liczne opinie użytkowników.
zobacz więcej »