Zestaw stopek do pikowania, haftowania i cerowania Janome (rotacyjny)


202002004 JANOME

W magazynie
 

Cena sugerowana:

206.20 


Przeglądaj produkty
193 z 201

Zestaw do pikowania (quiltingu), haftowania i cerowania

Przeznaczenie

Zestaw do pikowania, w którego skład wchodzi specjalna stopka posiadająca regulację wysokości oraz trzy wymienne przystawki. Akcesoria sprawdzą się podczas tworzenia niepowtarzalnych, pikowanych wzorów różnymi technikami. Zmiana końcówek jest szybka i wygodna, do Twojej dyspozycji są: - przystawka otwarta, dająca dobrą widoczność, doskonała do pikowania „ z wolnej ręki ” - przystawka zamknięta, która sprawdzi się zarówno podczas pikowania standardowych tkanin, jak i koronek i trudniejszych materiałów, - przystawka przezroczysta, zaprojektowana by ułatwić pracę z nierównymi powierzchniami. Posiada wyraziste, czerwone linie, które pomogą wykonać dokładne pikowanie. Szczególnie przydatna podczas pikowania techniką echo.

Montaż i dopasowanie

Stopka jest bardzo łatwa w montażu, należy przykręcić ją w miejsce uchwytu mocującego stopki, bezpośrednio do trzpienia. Poszczególne przystawki mocowane są do stopki niewielką śrubką.

Stopka pasuje do maszyn z chwytaczem rotacyjnym, z wyjątkiem maszyn z wysokim uchwytem stopki jak np. Janome Skyline S3, MC6600P.

Producent:
JANOME
Przeznaczenie:
  • do maszyn z szerokością ściegu 7 mm
Zastosowanie:
  • Pikowanie, haftowanie, cerowanie
Rodzaj stopki:
  • Do pikowania, haftowania i cerowania

Dobra marka 2019

Z dumą informujemy, że marka Janome, już po raz drugi, jako jedyna w Polsce, zdobyła prestiżowe wyróżnienie "Dobra Marka 2019 - Jakość - Zaufanie - Renoma" w kategorii maszyn do szycia. Przyznanie nagrody zostało poprzedzone badaniami, które pokazały, że urządzenia Janome są produktami najwyższej klasy, a ich jakość potwierdzają liczne opinie użytkowników.
zobacz więcej »