Hafciarka Janome MC230E + program hafciarski Janome Artistic Digitizer JR


JANOME MC230E + ARTISTIC DIGITIZER JR

W zestawie otrzymujesz:
 Hafciarka Janome MC230E + program hafciarski Janome Artistic Digitizer JR, fig. 2
1  x 2999.00 zł 2441.48 zł
 Hafciarka Janome MC230E + program hafciarski Janome Artistic Digitizer JR, fig. 3
1  x 1299.00 zł 1057.52 zł
W magazynie
 

Cena regularna: 4298.00 

Cena sugerowana:

3499.00 
Oszczędzasz: 799.00 zł (19%)


Przeglądaj produkty
5 z 40

W zestawie taniej!

Kupując zestaw, otrzymujesz świetną hafciarkę Janome MC230e, która doskonale sprawdzi się zarówno do pracy w domu, jak i w małym zakładzie krawieckim, a także podstawowy program do projektowania haftów Janome Artistic JR. Dołączony w zestawie program niesamowicie rozwinie możliwości Twojej hafciarki. Dzięki niemu zyskasz więcej czcionek (w tym czcionki z polskimi znakami), a także możliwość projektowania własnych haftów.

JANOME MC230E

Kompaktowa, komputerowa hafciarka jednoigłowa z polem haftu 14x14 cm. Do Twojej dyspozycji są aż 73 wbudowane wzory i 3 czcionki. Maszyna posiada wbudowany port USB, aby szybko i wygodnie wgrać kolejne wzory do hafciarki. W zestawie z maszyną znajdują się dwa tamborki. Janome MC230E ma trwałą, metalową konstrukcję oraz obudowę z bardzo solidnego, dobrze spasowanego tworzywa. Hafciarka jest wystarczająco ciężka, by można było na niej stabilnie haftować, a zarazem na tyle lekka, żeby przenieść ją, używając wygodnego uchwytu, chowanego w korpusie.

Szczegółowy opis produktu znajdziesz tutaj - Hafciarka Janome MC230E

JANOME ARTISTIC DIGITIZER JR

Program Artistic Digitizer Jr to podstawowy program do projektowania haftów. Posiada, proste i bardzo czytelne menu w języku polskim, które znacznie ułatwia obsługę programu. Dzięki temu z powodzeniem mogą go używać nawet osoby zupełnie początkujące. Do dyspozycji mamy 21 wbudowanych czcionek w tym czcionki zawierające polskie litery. Hafty przygotowujemy automatycznie, czyli program sam zamienia zdjęcia/ rysunek/ grafikę na gotowy haft. Mamy jednak możliwość ustawienia dokładności odwzorowania, ilości kolorów (możemy je swobodnie ograniczyć względem ilości na grafice), a także tła haftu, czyli możemy zostawić lub automatycznie usunąć tło. Po zamianie grafiki na haft możemy zmieniać kolejności haftowanych obiektów czy jego kolorów. Program można zainstalować na systemie operacyjnym Windows, jak i iOS (Mac).

Szczegółowy opis produktu znajdziesz tutaj - Program do projektowania haftów Janome Artistic Digitizer JR

Producent:
JANOME
Rodzaj maszyny:
  • Hafciarka
Ilość igieł:
1
Maksymalne pole haftu:
140x140 mm
Prędkość haftowania:
650 wkłuć na minutę
Ilość wbudowanych haftów:
73
Ilość wbudowanych czcionek:
3
Monogramy literowe:
Tak
Łączenie haftów i napisów:
Tak
Edycja haftów:
Tak
Wyświetlacz:
  • Tak
Czujnik zerwania nici:
Tak
Nawlekacz igły:
Manualny
Szpulownik:
Wbudowany
Manualny obcinacz nitek:
Tak

Dobra marka 2019

Z dumą informujemy, że marka Janome, już po raz drugi, jako jedyna w Polsce, zdobyła prestiżowe wyróżnienie "Dobra Marka 2019 - Jakość - Zaufanie - Renoma" w kategorii maszyn do szycia. Przyznanie nagrody zostało poprzedzone badaniami, które pokazały, że urządzenia Janome są produktami najwyższej klasy, a ich jakość potwierdzają liczne opinie użytkowników.
zobacz więcej »