Zestaw stopek do maszyny do szycia Janome Skyline S3


863408001 JANOME

W magazynie
 

Cena regularna: 303.23 

Cena sugerowana:

129.99 
Oszczędzasz: 173.24 zł (57%)


Przeglądaj produkty
70 z 72

Zestaw stopek do maszyny do szycia Janome Skyline S3

Skorzystaj z okazji i kup wyjątkowy zestaw stopek od Janome w wyjątkowej cenie.
Zestaw zawiera 5 najwyższej jakości, oryginalnych stopek Janome dopasowanych do maszyny do szycia Janome Skyline S3. Dzięki stopkom z tego zestawy możesz swobodniej przeszywać wiele warstw grubych lub rozciągliwych materiałów, pikować, nazywać aplikację, szyć krawędziowo, szyć w szwie czy wyszywać ściegami dekoracyjnym.

Zestaw stopek od Janome zawiera:

Stopkę z górnym transportem

To bez wątpienia jedno z najpopularniejszych akcesoriów do maszyn do szycia. Stopka ułatwia płynne przesuwanie materiału w czasie szycia. Jest niezastąpiona w sytuacjach, gdy do zszycia mamy kilka warstw materiałów lub materiały, które są trudne w transporcie. Chodzi tu głównie o śliskie, grube tkaniny, polar, minky, skaj, skórę, zamsz, stretch, flausz, winyl itp. Kluczowym elementem stopki są dodatkowe ząbki transportera, które dociskają materiał (lub kilka jego warstw) od góry. W efekcie przeszywane materiały nie przesuwają się względem siebie i nie marszczą (nie wdają się).
Szczegółowy opis tej stopki znajdziesz tutaj - stopka z górnym transportem

Stopkę do pikowania, haftowania i cerowania

Jak sama nazwa wskazuje przy pomocy tej stopki możesz pikować, haftować z wolnej ręki (malowaniem nićmi), a także cerować. Stopka wykonana jest w większej części z metalu, posiada plastikową otwartą przystawkę (element przytrzymujący szyty materiał). Dzięki czemu uzyskuje się maksymalnie dużą widoczność pod stopkę, a więc i precyzję szycia. Stopka w trakcie szycia podnosi się razem z igłą, dzięki czemu istnieje możliwość swobodnego poruszania materiałem podczas szycia, w dowolnym kierunku. Dzięki tej stopce można tworzyć wymarzone, niepowtarzalne projekty.
Szczegółowy opis tej stopki znajdziesz tutaj - stopka do pikowania, haftowania i cerowania

Stopkę z prowadnikami 4 w 1

To wyjątkowa stopka, która dzięki specjalnym prowadnikom łączy w sobie funkcje stopki krawędziowej 6 mm, 3 mm, stopki z centralnym prowadnikiem oraz stopki do ściegu prostego. Z pomocą stopki z prowadnikami z łatwością możesz szyć patchworki, pikować, a także do tworzyć równoległe stebnowanie gotowych elementów np. kołnierzyków, mankietów, plis, czy tworzenia zakładek, szczypanek. Stopka posiada jeszcze jeden dodatkowy atut, którym są poziome linie, które wskazują moment, w którym należy wykonać obrót na igle przy stebnowaniu czy łączeniu elementów razem, aby po przejściu na kolejny bok znaleźć się w odpowiedniej pozycji od krawędzi.
Szczegółowy opis tej stopki znajdziesz tutaj - stopka z prowadnikami 4 w 1

Stopkę do naszywania aplikacji

Posiada optymalny, wyjątkowy kształt: jest krótka i zaokrąglona, dzięki czemu z łatwością możesz manewrować materiałem pod stopką, uzyskując nawet trudne kształty (łuki, fale itp.). Dodatkowo stopka ma wytłoczoną linię pomocniczą, która ułatwia tworzenie idealnej linii szycia podczas naszywania aplikacji.
Szczegółowy opis tej stopki znajdziesz tutaj - stopka do naszywania aplikacji

Stopkę do aplikacji i ściegów ozdobnych

Wyjątkowa budowa stopki (dużej wolnej przestrzeni pomiędzy płozami) sprawia, że doskonale sprawdza się podczas naszywania ściegów dekoracyjnych. Tworzony przez maszynę ścieg, swobodnie mieści się pod płozami stopki, dzięki czemu może ona płynnie przesuwać się po materiale, nie blokując się na powstającym ściegu. Dodatkowo otwarta przestrzeń z przodu stopki umożliwia bardzo dobrą widoczność przed stopką. To idealna stopka dla osób ozdabiających poszewki, kocyki, narzuty, obrusy, zasłonki, a także szytą odzież.
Szczegółowy opis tej stopki znajdziesz tutaj - stopka do aplikacji i ściegów ozdobnych

Stopki z zestawu pasują tylko do maszyny do szycia Janome Skyline S3 i do maszyny do szycia Janome MC6600P.


Producent:
JANOME