Testuj za darmo profesjonalny program do projektowania haftów Janome Artistic

Sprawdź jak działa profesjonalny program do projektowania haftów


Janome Artistic Digitizer to w pełni profesjonalny program do projektowania haftów, który powstał dzięki wyjątkowej kooperacji marki Janome z firmą Drawstitch Technology.

Profesjonalny program Artistic Digitizer posiada intuicyjny interface z możliwością ustawienia menu w języku polskim. Można go zainstalować zarówno na systemie operacyjnym Windows, jak i na systemie iOS (Mac). Posiada 262 wbudowane czcionki, w tym czcionki zawierające polskie litery i znaki specjalne. Projektowanie haftów odbywa się w dwóch trybach: manualnym (krok po kroku sam definiujesz poszczególne elementy haftu, masz kontrolę nad każdym nawet pojedyńczym wkłuciem igły) lub automatycznym (program sam zamienia zdjęcia/ rysunek/ grafikę na gotowy haft). Program Artistic Digitizer, mimo że powstał we współpracy z marką Janome, nie jest przystosowany tylko do hafciarek Janome. Wewnątrz programu znajdują się hafciarki i tamborki wszystkich popularnych producentów (Janome, Elna, Necchi, Brother, Pfaff, Husqvarna-Viking, Singer, Happy, Ricoma, Melco, Emb, Gms, Texi), dzięki czemu bardzo łatwo możesz projektować hafty na każdą hafciarkę.

Pełen opis profesjonalnego programu Janome Artistic Digitizer znajduje się tutaj - Janome Digitizer Artistic


Aby przybliżyć Ci funkcje i możliwości pełnej wersji programu do projektowania haftów Janome Artistic Digitizer, przygotowaliśmy możliwość bezpłatnego testowania programu.

W tym celu należy wypełnić formularz, klikając na baner poniżej. Po jego wypełnieniu na podany przez Ciebie adres mailowy otrzymasz od nas link do pobrania programu i kod do aktywacji.


Wypełnij formularz i testuj za darmo profesjonalny program do projektowania haftów.


Uwaga! Program Janome Artistic Digitizer możesz bezpłatnie testować do 30 czerwca 2024 roku.

W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu mailowego (adres mailowy - info@janome.pl).