Trzy stopki do maszyn do szycia Janome gratis!

Trzy stopki do maszyn do szycia Janome gratis!


Marka Janome to nie tylko maszyny do szycia. To także szeroki wybór akcesoriów krawieckich. Chcemy byś mógł je poznać lepiej i dlatego kupując maszynę do szycia Janome 419S, Janome 423S lub Juno by Janome J15 otrzymasz od nas w prezencie 3 stopki marki Janome. Z ich pomocą przekonasz się, jak łatwe i szybkie może być szycie z użyciem dedykowanej stopki do danej czynności. Z tym zestawem wszycie zamka krytego, zrobienie marszczenia, czy wykończenie lamówką będą jeszcze prostsze.

Dowiedz się więcej o stopkach Janome, które otrzymasz gratis przy zakupie maszyny do szycia.

Stopka do wszywania zamka krytego Janome - promocja do maszyn

Stopka do wszywania zamków krytych
Zamek kryty jest bardzo popularny i najczęściej wszywamy go w spódnicach, sukienkach, bluzkach czy poszewkach na poduszki. Oryginalna stopka Janome ma wyjątkową konstrukcję (unikalną na tle innych), która idealnie odgina ząbki zamka w czasie jego wszywania. W rezultacie zamek będzie perfekcyjnie wszyty, nawet gdy robisz to pierwszy raz.

Stopka do marszczenia od Janome - promocja do maszyn do szycia

Stopka do marszczenia z możliwością jednoczesnego doszywania powstającego marszczenia.
Marszczenie to bardzo ciekawa forma ozdabiania bluzek, sukienek, spódnic, zasłon, firanek czy tworzenia dekoracji, a samo uzyskiwanie marszczenia jest bardzo proste.
Tę stopkę możesz używać na dwa sposoby. Możesz wykonywać równomierne marszczenie tkaniny lub możesz wykonywać marszczenie i jednoczesne doszywanie wykonywanego marszczenia do tkaniny. Pamiętaj, że efekt marszczenia uzależniony jest od sztywności materiału, jego wagi, długości ściegu oraz naprężenia nitek przy maszynie.

Lamownik - stopka do wszywania lamówki od Janome - maszyny z promocją

Lamownik - stopka do wszywania lamówki zaprasowanej lub niezaprasowanej
To stopka, która pomoże Ci wykończyć krawędzie bluzek, spodenek, śliniaków, ręczników, obrusów, zasłon, a także przygotować dekoracyjne sznureczki. Z jego pomocą możesz przyszywać lamówkę zaprasowana, jak i niezaprasowaną, pliskę skośną. Co więcej możesz do tego stosować zarówno ścieg prosty, jak i ściegi dekoracyjne.


Mechaniczne maszyny do szycia Janome objęte promocją


JUNO by JANOME J15
849.00 
JANOME 419S
1649.00 
JANOME 423S
1699.00