Stopka z rolkami Janome (rotacyjny)


200316008 JANOME

W magazynie
 

Cena sugerowana:

37.83 


Przeglądaj produkty
184 z 199

Stopka z rolkami do trudnych materiałów Janome

Przeznaczenie

Stopka z rolkami do trudnych i syntetycznych materiałów to idealne rozwiązanie, gdy przyjdzie nam szyć materiały trudne w transporcie. Sprawdzi się więc, gdy mamy do czynienia z dzianinami (np. dżersej) oraz tkaninami: z włosiem (aksamit, welur), elastycznymi (stretch, satyna elastyczna), śliskimi i delikatnymi (tiul, szyfon, organza) czy „klejącymi” się i trudnymi w transporcie (winyl, skóra, skaj). Stopka dociska materiał do ząbków transportera, a rolki ułatwiają przesuwanie materiału lub kilku jego warstw. Dzięki tej stopce maszyna poradzi też sobie z przeszyciem szwu, np. podczas podwijania nogawek.

Montaż i dopasowanie

Najważniejszymi elementami stopki są trzy metalowe rolki – jedna szeroka i dwie wąskie. Szorstkie rolki odpowiadają za płynne przesuwanie materiału pod stopką. Jest ona przezroczysta, co umożliwia obserwację tego, jak przesuwany jest materiał. Stopka pasuje do systemu szybkiego mocowania Matic, dzięki czemu jej montaż przy maszynie zajmuje dosłownie chwilę.

Stopka pasuje do maszyn z chwytaczem rotacyjnym.

Producent:
JANOME
Przeznaczenie:
  • do maszyn z szerokością ściegu 7 mm
Zastosowanie:
  • Szycie materiałów trudnych w transporcie
Rodzaj stopki:
  • Z rolkami

Dobra marka 2017

Z dumą informujemy, że marka Janome, jako pierwsza w Polsce, zdobyła prestiżowe wyróżnienie "Dobra Marka 2017 - Jakość - Zaufanie - Renoma" w kategorii maszyn do szycia. Przyznanie nagrody zostało poprzedzone badaniami, które pokazały, że urządzenia Janome są produktami najwyższej klasy, a ich jakość potwierdzają liczne opinie użytkowników. zobacz więcej »