Stopka z rolką HD do skóry i trudnych materiałów (chwytacz rotacyjny 9 mm)


202418007 JANOME

W magazynie
 

Cena sugerowana:

147.60 


Przeglądaj produkty
197 z 215

Stopka z rolką HD do skóry i trudnych materiałów Janome

Przeznaczenia

To innowacyjna i bardzo nietypowa stopka do maszyny do szycia, która doskonale sprawdza się w czasie szycie materiałów skórzanych, skóropodobnych, ekoskóry, lateksu czy winylu. Stopka w całości wykonana z bardzo mocnego metalu (dlatego też w jej nazwie jest skrót HD, czyli Heavy Duty, co podkreśla trwałość stopki). Konstrukcja tej stopki jest bardzo nietypowa (wizualnie nie przypomina standardowych stopek do maszyn do szycia), ale sprawia, że szyty przez nas materiał jest idealnie równo i płynnie przesuwany (rolka w stopce obraca się równo z ząbkami transportera). Dzięki tej idealnej synchronizacji i wyjątkowej budowanie możesz z łatwością szyć skórzane elementy i to nie tylko po linii prostej, ale także po łukach.
Aby uzyskać, jak najlepsze rezultaty w czasie szycie kluczowe jest poprawne ustawienie rolki względem igły. Rolka musi być ustawiana, jak najbliżej igły. Jeżeli nie możesz ustawić pozycji igły przy pomocy regulacji szerokości w Twojej maszynie do szycia do poprawnego ustawienie igły możesz wykorzystać regulacje pozycji rolki w samej stopce.

Nasza rade

Podczas szycia delikatnych skór czy winyli warto pod rolkę podłożyć cienką warstwę papieru, aby zapobiec pozostawianiu śladu na materiale. Jeżeli docisk stopki jest zbyt silny można pozostać mogą wystąpić wgniecenia w materiale, dlatego warto dopasować docisk stopki do szytego materiały.

Montaż i dopasowanie

Montaż stopki nie jest skomplikowany. Aby zamocować stopkę, należy odkręcić standardowy uchwyt mocujący, a następnie przykręcić stopkę bezpośrednio do trzpienia mocującego. W czasie nawlekania igły lub montażu stopki możesz odsunąć rolkę do boku tworząc w ten sposób wygodniejszą przestrzeń.

Pasuje do maszyn do szycia z chwytaczem rotacyjnym i szerokością ściegu 9 mm:
- Janome MC6700P, MC8200QC, MC8200QC SE, MC8900QCP, MC8900QCP SE, Skyline S5, Skyline S6, Skyline S7, MC9400QCP, MC9450QCP, CM7P i maszyno-hafciarek:
- Janome Skyline S9, MC9900, MC9850, MC12000, MC14000 i MC15000, a także do Janome Skyline S3

Producent:
JANOME
Przeznaczenie:
  • do maszyn z szerokością ściegu 7 mm
  • do maszyn z szerokością ściegu 9 mm
Zastosowanie:
  • Szycie skóry
Rodzaj stopki:
  • Z rolkami

Super marka 2021 i Dobra marka 2019, 2017

Nagroda dla maszyn Janome

Z dumą informujemy, że po dwóch wyróżnieniach Dobra Marka 2017, Dobra Marka 2019, w tym roku marka Janome zdobyła kolejne prestiżowe wyróżnienie, tytuł „SUPER MARKA 2021 - Jakość, Zaufanie, Renoma” w kategorii maszyn do szycia.
To wyróżnienie jest dla nas bardzo ważne, ponieważ potwierdza, że przez ostatnich kilka lat producent utrzymał jakość produktów, a my utrzymaliśmy jakość obsługi klienta zwłaszcza w tym trudnym dla świata roku. zobacz więcej »