Stopka krawędziowa 1/4" (6mm) Janome (wahadłowy)


200330008 JANOME

W magazynie
 

Cena sugerowana:

31.49 


Przeglądaj produkty
157 z 212

Stopka krawędziowa 1/4" (6mm) Janome

Przeznaczenie

Stopka do równego szycia ściegiem prostym w odległości 6 mm od krawędzi. Będzie niezbędna przy szyciu patchworków, aby precyzyjnie łączyć elementy razem. Przyda się również przy naszywaniu kieszeni, tworzeniu idealnie równych zakładek, czy wykonywaniu ozdobnych stebnowań na gotowych elementach (przy ich krawędzi, czy w okolicy szwu). Stopka pozwala uzyskać idealną precyzję pracy, dzięki dwóm składowym: prowadnikowi krawędziowemu oraz małemu otworowi w stopce na igłę. Prowadnik jest ogranicznikiem, który wskazuje jak prowadzić materiał podczas szycia. Natomiast, dzięki zastosowaniu małego otworu w stopce, materiał podczas szycia jest lepiej przytrzymywany, niż przy użyciu stopki uniwersalnej. To wszystko sprawia, że przy szyciu tą stopką wciąganie się materiału pod płytkę ściegową zostanie zredukowane do minimum, a ścieg będzie tworzony idealnie równolegle od krawędzi materiału czy szwu.

Dodatkowym udogodnieniem są poziome kreski, które wskazują dokładny moment, w którym należy wykonać obrót na igle przy stebnowaniu czy łączeniu elementów, aby po przejściu na kolejny bok, znaleźć się w odpowiedniej pozycji od krawędzi. Stopka i prowadnik wykonane zostały z wysokiej jakości metalu, gwarantując użytkownikowi niezawodną pracę stopki przy wielu projektach szyciowych.

Montaż i dopasowanie

Stopka przystosowana jest do popularnego systemu mocowania stopek, systemu Matic (samozatrzaskowy).

Pasuje do maszyn z chwytaczem wahadłowym.

Producent:
JANOME
Przeznaczenie:
  • do maszyn z szerokością ściegu 5 mm
Zastosowanie:
  • Szycie krawędziowe
Rodzaj stopki:
  • Krawędziowa
ZESTAW STOPEK JANOME 2
82.08  59.99 

Wysokiej klasy stopki dostępne teraz w wyjątkowej ofercie!

 

Dobra marka 2019

Nagroda dla maszyn Janome

Z dumą informujemy, że marka Janome, już po raz drugi, jako jedyna w Polsce, zdobyła prestiżowe wyróżnienie "Dobra Marka 2019 - Jakość - Zaufanie - Renoma" w kategorii maszyn do szycia. Przyznanie nagrody zostało poprzedzone badaniami, które pokazały, że urządzenia Janome są produktami najwyższej klasy, a ich jakość potwierdzają liczne opinie użytkowników.
zobacz więcej »