Stopka do ściegu krytego Janome (rotacyjny)


825817009 JANOME

W magazynie
 

Cena sugerowana:

35.31 


Przeglądaj produkty
103 z 199

Stopka do ściegu krytego Janome

Przeznaczenie

Chcąc profesjonalnie wykończyć odzież ściegiem krytym na maszynie wieloczynnościowej należy sięgnąć po specjalistyczną stopkę do szycia ściegiem krytym. Stopka taka pozwoli prowadzić materiał idealnie równo w odpowiedniej odległości, aby na prawej stronie ścieg był możliwie najmniej widoczny. Dodatkowo prowadnik stopki nie tylko wskazuje miejsce prowadzenia materiału, ale to właśnie na nim wiązany jest ścieg, dzięki czemu naprężenie ściegu jest zredukowane, co wpływa korzystnie na efekt wizualny materiału na prawej stronie (materiał nie będzie ściągnięty). Z tą stopką nawet osoby początkujące uzyskają profesjonalny efekt podwinięcia krawędzi ściegiem krytym!

Stopka w całości wykonana jest z metalu, posiada sprężysty prowadnik, który płynnie przesuwa się po materiale oraz w miejscach szwów.

Montaż i dopasowanie

Montaż stopki jest bardzo prosty, dzięki zastosowanemu systemowi Matic stopka zatrzaskuje się na uchwycie.

Stopka pasuje do maszyn z chwytaczem rotacyjnym.

Producent:
JANOME
Przeznaczenie:
  • do maszyn z szerokością ściegu 7 mm
Zastosowanie:
  • Szycie ściegiem krytym
Rodzaj stopki:
  • Do ściegu krytego

Dobra marka 2017

Z dumą informujemy, że marka Janome, jako pierwsza w Polsce, zdobyła prestiżowe wyróżnienie "Dobra Marka 2017 - Jakość - Zaufanie - Renoma" w kategorii maszyn do szycia. Przyznanie nagrody zostało poprzedzone badaniami, które pokazały, że urządzenia Janome są produktami najwyższej klasy, a ich jakość potwierdzają liczne opinie użytkowników. zobacz więcej »