Stopka do ściegu krytego Janome (rotacyjny 9 mm)


859807001 JANOME

W magazynie
 

Cena sugerowana:

29.89 


Przeglądaj produkty
104 z 199

Stopka do ściegu krytego Janome

Przeznaczenie

Podwinięcie krawędzi materiału ściegiem krytym jest możliwe na maszynie wieloczynnościowej, dzięki zastosowaniu specjalnej stopki do ściegu krytego. Stopka ta pozwala uzyskać ścieg w odpowiedniej odległości od krawędzi oraz ze zredukowanym naprężeniem, dzięki czemu jest w zasadzie niewidoczny na prawej stronie, a krawędź materiału ładnie się układa. Stopka będzie idealna przy podwijaniu spodni, spódniczek, sukienek, a nawet zasłon. Wykonana jest w całości z wysokiej jakości metalu.

Montaż i dopasowanie

Przystosowana jest do uchwytu Matic (standardowego uchwytu mocującego stopki), dzięki czemu jej wymiana jest szybka i wygodna.

Stopka pasuje do maszyn z chwytaczem rotacyjnym, o maksymalnej szerokości ściegu 9 mm, takich jak np. Janome MC6700P, Janome MC8200QC, Janome MC8900QCP, Janome Skyline S5, Janome Skyline S6, Janome Skyline S7, Janome Skyline S9, Janome MC9900, Janome MC12000, Janome MC14000 i Janome MC15000.


Producent:
JANOME
Przeznaczenie:
  • do maszyn z szerokością ściegu 9 mm
Zastosowanie:
  • Szycie ściegiem krytym
Rodzaj stopki:
  • Do ściegu krytego

Dobra marka 2017

Z dumą informujemy, że marka Janome, jako pierwsza w Polsce, zdobyła prestiżowe wyróżnienie "Dobra Marka 2017 - Jakość - Zaufanie - Renoma" w kategorii maszyn do szycia. Przyznanie nagrody zostało poprzedzone badaniami, które pokazały, że urządzenia Janome są produktami najwyższej klasy, a ich jakość potwierdzają liczne opinie użytkowników. zobacz więcej »