Stopka do przyszywania guzików Janome (wahadłowy)


200131007 JANOME

W magazynie
 

Cena sugerowana:

37.98 


Przeglądaj produkty
106 z 212

Stopka do przyszywania guzików Janome

Przeznaczenie

Stopka umożliwiająca szybkie przyszywanie guzików, kokardek i innych płaskich elementów przy pomocy maszyny do szycia. Stopka sprawdzi się przy doszywaniu guzików z 2 lub 4 dziurkami, nie nadaje się do przyszywania guzików na słupku. Z jej pomocą przyszycie guzików do koszuli, płaszcza, czy pościeli zajmie tylko chwilę, a przyszyte guziki będą mocno trzymać się na swoim miejscu.

Wykonana jest z plastiku, powlekana od spodu gumową antypoślizgową powłoką, która przytrzymuje element, umożliwiając jego precyzyjne przyszycie.

Montaż i dopasowanie

Stopka przystosowana jest do systemu szybkomocującego Matic. Mocuje się ją w dwóch punktach: z tyłu uchwytu, a następnie klasycznie zatrzaskuje ją w uchwycie szybkomocującym.

Pasuje do maszyn z chwytaczem wahadłowym.

Producent:
JANOME
Przeznaczenie:
  • do maszyn z szerokością ściegu 5 mm
Zastosowanie:
  • Przyszywanie guzików
Rodzaj stopki:
  • Do guzików

Dobra marka 2019

Nagroda dla maszyn Janome

Z dumą informujemy, że marka Janome, już po raz drugi, jako jedyna w Polsce, zdobyła prestiżowe wyróżnienie "Dobra Marka 2019 - Jakość - Zaufanie - Renoma" w kategorii maszyn do szycia. Przyznanie nagrody zostało poprzedzone badaniami, które pokazały, że urządzenia Janome są produktami najwyższej klasy, a ich jakość potwierdzają liczne opinie użytkowników.
zobacz więcej »