Profesjonalny lamownik Janome (rotacyjny 9 mm)


.202211008 JANOME

W magazynie
 

Cena sugerowana:

465.01 


Przeglądaj produkty
9 z 201

Profesjonalny lamownik Janome

Przeznaczenie

Zestaw składający się ze stopki oraz prowadnika lamówki, pozwalający za każdym razem idealnie przyszyć pliskę skośną tworząc lamówkę o szerokości ok. 15 mm. Zestaw ten umożliwi przyszycie lamówki do jednej warstwy materiału, ale również do wielu warstw (np. do pikowanego kocyka czy narzutu). Przy pomocy tego lamownika możliwe jest przyszycie lamówki do niemal każdej krawędzi materiału, niezależnie od jej kształtu (łuki wklęsłe, wypukłe, a także tworzenia lamówki na narożnikach).
Prowadnik lamówki umożliwia bardzo precyzyjne jej ustawienie (możliwość regulacji szerokości lamówki na jej górze i dole), dzięki czemu lamówka może być przyszywana ściegiem prostym, ale też innymi dekoracyjnymi ściegami np. ściegiem dzierganym (blanket stitch).
Lamownik ten będzie niezastąpiony przy szyciu kocyków, narzut, obrusów, firanek i do estetycznego zabezpieczania szwów w płaszczach, kurtkach, torebkach.

W skład zestawu wchodzi:
- stopka
- prowadnik lamówki
- płytka oraz śruby mocujące

Montaż i dopasowanie

Stopka dostosowana jest do systemu Matic, jej montaż jest błyskawiczny i wygodny. Płytkę mocującą lamownik należy umieścić w miejscu płytki osłaniającej szpulkę, następnie przykręca się ją śrubą do płytki ściegowej maszyny i montuje się na niej lamownik. Montaż jest szybki i nieskomplikowany, umożliwia na każdym etapie bardzo dokładne ustawienie pozycji lamownika, dzięki czemu uzyskany efekt jest zawsze najwyższej jakości.

Pasuje do maszyn do szycia Janome z szerokością ściegu do 9 mm - Skyline S5, S6, S7, S9, MC6700P, MC8200QC, MC8200QCP SE, MC8900QCP, MC8900QCP SE, MC9400QCP, MC9900, MC12000, MC14000 i MC15000

Producent:
JANOME
Przeznaczenie:
  • do maszyn z szerokością ściegu 9 mm
Zastosowanie:
  • Wszywanie lamówki
Rodzaj stopki:
  • Lamownik

Dobra marka 2019

Z dumą informujemy, że marka Janome, już po raz drugi, jako jedyna w Polsce, zdobyła prestiżowe wyróżnienie "Dobra Marka 2019 - Jakość - Zaufanie - Renoma" w kategorii maszyn do szycia. Przyznanie nagrody zostało poprzedzone badaniami, które pokazały, że urządzenia Janome są produktami najwyższej klasy, a ich jakość potwierdzają liczne opinie użytkowników.
zobacz więcej »