Mechaniczne maszyny do szycia Janome

JUNO by JANOME E1015
799.00 
JUNO by JANOME E1015 RED
799.00 
JUNO by JANOME E1015 GREEN
799.00 
JUNO by JANOME E1015 PINK
799.00 
JUNO by JANOME J15
849.00 
JUNO by JANOME J15R
1049.00 
JUNO by JANOME E1019
1099.00 
JANOME JUBILEE 60507
1499.00 
JANOME EASY JEANS HD523
1499.00 
JANOME 419S
1649.00 
JANOME 423S
1699.00 
JANOME 725S
1999.00 
JANOME EASY JEANS HD1800
2299.00 

Mechaniczne maszyny do szycia

Mechaniczne maszyny do szycia są bardzo popularne. Najczęściej wybierają je osoby początkujące (zaczynające swoją przygodę z szyciem) lub osoby już szyjące, które potrzebują prostej maszyny do szycia z podstawowymi ściegami. Ilość ściegów w mechanicznych maszynach do szycia nie jest duża, ale zawierają one wszystkie najważniejsze ściegi przydatne w codziennym szyciu. Mechaniczne maszyny do szycia są bardzo proste w obsłudze i łatwe w nawlekaniu. W zależności od modelu różnią się ilością funkcji i rodzajem chwytacza (są wyposażone w chwytacz wahadłowy lub rotacyjny).

Prosta w obsłudze mechaniczna maszyna do szycia

Obsługa mechanicznej maszyny do szycia jest bardzo prosta i odbywa się za pomocą pokręteł umieszczonych na froncie maszyny. Mechaniczne maszyny do szycia są wyposażone w najważniejsze programy ściegowe (ściegi), czyli ścieg prosty (stebnowy), zygzak, kryty, ścieg owerlokowy, a także kilka dekoracyjnych. Wśród dostępnych programów ściegowych jest półautomatyczne (czterostopniowe) lub automatyczne obszywanie dziurki. Mimo iż mechaniczne maszyny do szycia są prostymi maszynami (nie są bardzo rozbudowane funkcyjnie), to posiadają kilka funkcji usprawniających i ułatwiających szycie jak np. wbudowany nawlekacz igły (z jego pomocą przeciągnięcie nitki przez oczko w igle zajmuje kilka sekund), regulowany docisk stopki (pomaga w uzyskaniu idealnego ściegu na dzianinach i materiałach elastycznych), szybkomocujący uchwyt stopki matic, czy boczny obcinacz nici (niby drobiazg, ale dzięki niemu nie trzeba stale sięgać po nożyczki) . Oferta mechanicznych maszyn do szycia marki Janome jest bardzo bogata, także z pewnością każdy znajdzie model, który idealnie spełni jego oczekiwania.

Mechaniczna maszyna do szycia w domu

Jeżeli szukasz prostej maszyny do szycia w domu, to wybór mechanicznej maszyny do szycia jest bardzo dobrym pomysłem. Mimo iż mechaniczne maszyny nie mają wielu ściegów (programów ściegowych) ani rozbudowanych funkcji to w domowym szyciu są zupełnie wystarczające. Z ich pomocą bez najmniejszych problemów skrócisz spodnie, spódnice, naprawisz uszkodzoną odzież czy uszyjesz swoje pierwsze samodzielne projekty - jak np. poszewki, obrus, firanki, ale nie tylko. Z pomocą mechanicznej maszyny do szycia w domu z łatwością uszyjesz spodnie dresowe, bluzki, t-shirty, czy spódnice dla siebie czy swoich najbliższych.
Oprócz prostej, intuicyjne obsługi mechaniczne maszyny do szycia mają jeszcze jedne ważny atut. Mechaniczne maszyny do szycia są tanie. Jeżeli szukasz taniej maszyny do szycia, aby rozpocząć naukę szycia to wybór mechanicznej maszyny będzie doskonały. Tania, dobra maszyna do szycia kosztuje około 650 zł. Posiada wszystkie najważniejsze funkcje i ściegi, aby móc swobodnie szyć w domu.

Najlepsze mechaniczne maszyny do szycia

Szukasz najlepszej mechanicznej maszyny do szycia? Jesteś w idealnym miejscu. Marka Janome produkuje najlepsze maszyny do szycia. Są mocne, wytrzymałe i niezawodne. Mechaniczne maszyny do szycia marki Janome są podzielona na dwie serie: seria maszyn do szycia Juno by Janome i maszyny do szycia Janome.
Maszyny do szycia z serii Juno by Janome są bardzo popularne i mają bardzo dobre opinie wśród użytkowników. Najpopularniejszą maszyną do szycia z serii Juno by Janome jest model Juno E1015 i Juno E1019, o których możemy śmiało powiedzieć, że są ulubionymi maszynami do szycia Polaków. Pojawiają się w czołówkach wszystkich rankingów na najpopularniejsze maszyny do szycia.
Natomiast najpopularniejszymi mechanicznymi maszynami do szycia marki Janome są Janome Easy Jeans Heavy Duty 1800 (Janome HD1800) i Janome Easy Jeans Heavy Duty 523 (Janome HD523). Zarówno maszyna do szycia Janome HD1800, jak i maszyna do szycia Janome HD523 są maszynami mocnymi, wytrzymałymi i niezawodnymi. To za sprawą metalowego korpusy (nie tylko ramienia maszyny), metalowych podzespołów i niezwykle wytrzymałej obudowie. Wyjątkowo wytrzymała konstrukcja i obudowa maszyny sprawia, że maszyny Janome HD523 i Janome HD1800 mają najdłuższą gwarancję w Polsce, czyli aż 6 lat.