Lamownik Janome (wahadłowy)


200140009 JANOME

W magazynie
 

Cena sugerowana:

68.54 


Przeglądaj produkty
3 z 215

Lamownik Janome

Przeznaczenie

Lamownik, czyli stopka z prowadnikiem do wszywania lamówki. Idealnie sprawdzi się przy wykańczaniu krawędzi zaprasowaną lamówką (o szerokości od 10 do 14 mm) oraz niezaprasowaną (o szerokości od 25 do 30 mm). Lamówka po wszyciu będzie miała szerokość ok 5,5 mm, niezależnie od jej szerokości przed doszyciem. Lamówki przy pomocy tego lamownika można przyszywać ściegiem prostym oraz ozdobnymi do szerokości ściegu 5 mm. Dodatkowa możliwość ustawienia pozycji elementu lamującego daje możliwość tworzenia ściegów na lamówce w całości jak i tylko na jej części, pozwalając uzyskać o wiele więcej różnych efektów dekoracyjnych. Przy pomocy lamownika z łatwością wykończysz firanki, koszyczki, torby, a także spodnie, żakiety, płaszcze i wiele innych projektów. Stopka w całości wykonana jest z metalu, a więc będzie wykorzystywana przy wielu projektach szyciowych przez długie lata.

Montaż i dopasowanie

Dzięki zastosowaniu uniwersalnego systemu mocowania Matic, jej montaż przy maszynie przebiega bardzo wygodnie i szybko.

Lamownik będzie pasował do maszyn z chwytaczem wahadłowym.

Producent:
JANOME
Przeznaczenie:
  • do maszyn z szerokością ściegu 5 mm
Zastosowanie:
  • Wszywanie lamówki
Rodzaj stopki:
  • Lamownik
ZESTAW STOPEK JANOME 1
131.18  99.99 

Wysokiej klasy stopki dostępne teraz w wyjątkowej ofercie!

 

Dobra marka 2019

Nagroda dla maszyn Janome

Z dumą informujemy, że po dwóch wyróżnieniach Dobra Marka 2017, Dobra Marka 2019, w tym roku marka Janome zdobyła kolejne prestiżowe wyróżnienie, tytuł „SUPER MARKA 2021 - Jakość, Zaufanie, Renoma” w kategorii maszyn do szycia.
To wyróżnienie jest dla nas bardzo ważne, ponieważ potwierdza, że przez ostatnich kilka lat producent utrzymał jakość produktów, a my utrzymaliśmy jakość obsługi klienta zwłaszcza w tym trudnym dla świata roku. zobacz więcej »