Lamownik Janome (rotacyjny)


200313005 JANOME

W magazynie
 

Cena sugerowana:

68.68 


Przeglądaj produkty
2 z 215

Lamownik Janome

Przeznaczenie

Lamownik, czyli stopka z prowadnikiem do wszywania zaprasowanej oraz niezaprasowanej lamówki. Dzięki jej użyciu każda lamówka po wszyciu będzie miała dokładnie 5,5 mm i będzie przyszyta bardzo precyzyjnie. Stopka poradzi sobie z wszyciem lamówki zaprasowanej o szerokości od 10 do 14 mm oraz niezaprasowanej od 25 do 30 mm. Umożliwia przyszywanie lamówki za pomocą ściegu prostego, ale również innych ściegów dekoracyjnych do 7 mm szerokości. Dzięki możliwości regulacji pozycji prowadnika stopki możliwe jest tworzenie ściegów w całości na lamówce lub tylko na jej części, dzięki czemu mamy do dyspozycji wiele różnorodnych efektów dekoracyjnych. Stopka wykonana jest w całości z wysokiej jakości metalu, a więc długie lata będzie służyła i wykańczała profesjonalnie krawędzie gotowych projektów (firanki, kosmetyczki, torby, poszewki), oraz szwy (żakiety, płaszcze, plecaki).

Montaż i dopasowanie

Jej wymiana dzięki zastosowaniu uniwersalnego systemu mocowania stopek Matic, jest bardzo szybka i wygodna.

Pasuje do maszyn z chwytaczem rotacyjnym.

Producent:
JANOME
Przeznaczenie:
  • do maszyn z szerokością ściegu 7 mm
Zastosowanie:
  • Wszywanie lamówki
Rodzaj stopki:
  • Lamownik
ZESTAW STOPEK JANOME 4
169.79  129.99 

Wysokiej klasy stopki dostępne teraz w wyjątkowej ofercie!

 

Dobra marka 2019

Nagroda dla maszyn Janome

Z dumą informujemy, że po dwóch wyróżnieniach Dobra Marka 2017, Dobra Marka 2019, w tym roku marka Janome zdobyła kolejne prestiżowe wyróżnienie, tytuł „SUPER MARKA 2021 - Jakość, Zaufanie, Renoma” w kategorii maszyn do szycia.
To wyróżnienie jest dla nas bardzo ważne, ponieważ potwierdza, że przez ostatnich kilka lat producent utrzymał jakość produktów, a my utrzymaliśmy jakość obsługi klienta zwłaszcza w tym trudnym dla świata roku. zobacz więcej »