Janome Skyline S5 + stół


.JANOME SKYLINE S5 + STÓŁ

W zestawie otrzymujesz:
 Janome Skyline S5 + stół, fig. 2
1  x 4199.00 zł 3928.57 zł
 Janome Skyline S5 + stół, fig. 3
1  x 174.20 zł 163.16 zł
 Janome Skyline S5 + stół, fig. 4
1  x 1279.20 zł 1198.10 zł
W magazynie
 

Cena regularna: 5561.57 

Cena sugerowana:

5199.00 
Oszczędzasz: 362.57 zł (7%)


W zestawie taniej!

Kupując zestaw otrzymujesz zaawansowaną maszynę do szycia wraz z profesjonalnym stołem zapewniającym dużą i wygodną przestrzeń roboczą.

JANOME SKYLINE S5

Komputerowa maszyna do szycia wyposażona w chwytacz rotacyjny, mogąca szyć z prędkością do 1000 wkłuć na minutę. Wśród dostępnych ściegów znajduje się 11 rodzajów obszyć dziurki, alfabet zawierający polskie znaki, a także 8 specjalnych ściegów przeznaczonych do stębnowania. W zestawie z maszyną załączona jest również specjalistyczna płytka ściegowa do stębnowania, która ułatwia uzyskanie idealnych szwów nawet na bardzo delikatnych i cienkich materiałach. Maszyna jest bardzo intuicyjna w obsłudze. Jej trwałość i niezawodność sprawiają, że jest doskonałym wyborem zarówno do użytku domowego, jak i pracy chałupniczej.

UNIWERSALNY STÓŁ DO MASZYN

Uniwersalny stół przeznaczony do maszyn Janome zapewnia dużą przestrzeń roboczą i gwarantuje stabilność podczas szycia. Doskonale sprawdza się podczas pracy z materiałami o dużej powierzchni. Stół umożliwia wygodne przechowywanie akcesoriów dzięki zamontowanej półce i szufladzie.

PŁYTKA MASKUJĄCA

Płytka maskująca przeznaczona do uniwersalnego stołu do maszyn do szycia Janome. Wykonana jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Pozwala na prawidłowe osadzenie maszyny w stole i uzyskanie równej powierzchni roboczej.

Producent:
JANOME

Dobra marka 2019

Z dumą informujemy, że marka Janome, już po raz drugi, jako jedyna w Polsce, zdobyła prestiżowe wyróżnienie "Dobra Marka 2019 - Jakość - Zaufanie - Renoma" w kategorii maszyn do szycia. Przyznanie nagrody zostało poprzedzone badaniami, które pokazały, że urządzenia Janome są produktami najwyższej klasy, a ich jakość potwierdzają liczne opinie użytkowników.
zobacz więcej »