Darmowy przegląd i wydłużenie gwarancji Twojej maszyny do szycia Janome

Darmowy przegląd i wydłużenie gwarancji Twojej maszyny do szycia Janome


Kluczem do sprawnego i bezawaryjnego działania Twojej maszyny do szycia jest odpowiednie o nią dbanie. Profesjonalny przegląd pozwoli skontrolować stan Twojej maszyny i zatroszczy się o zachowanie jej najwyższej jakości na dalsze lata. Sprawna maszyna to Twoja radość w czasie szycia, a gwarancja to poczucie spokoju, które pozwoli rozwijać Ci Twoje szyciowe hobby.

Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie wyjątkową promocję.

Wykonamy darmowy, kompleksowy przegląd Twojej maszyny Janome i wydłużymy jej gwarancję do 5 lub nawet 6 lat.

Przegląd wydłużający gwarancję to kompleksowa usługa w profesjonalnym i autoryzowanym serwisie Janome, która obejmuje rozkręcenie maszyny, dokładne czyszczenie, smarowanie, a także sprawdzenie poprawności działania podzespołów i regulację. Dostarczenie maszyny do naszego serwisu jest bardzo proste. Możesz umówić wizytę maszyny w serwisie Janome online korzystając z tego formularza - to szybki i prosty sposób.
Po przeglądzie otrzymasz potwierdzenie wydłużające gwarancję Twojej maszyny do 5 lub nawet 6 lat w zależności od modelu.

Lista maszyn do szycia Janome objętych promocją darmowego przeglądu i wydłużonej gwarancji:Promocja na darmowy przegląd i wydłużenie gwarancji obejmuje tylko wybrane modele komputerowych maszyn Janome, kupionych w sieci autoryzowanych sklepów na terenie Polski ( lista autoryzowanych sklepów) pomiędzy 16.01.2023, a 30.06.2023 r.

Korzystając z naszej promocji przeglądu i wydłużonej gwarancji zyskujesz podwójnie:

1. Otrzymujesz czystą, nasmarowaną i co najważniejsze w 100% sprawną maszynę do szycia.
2. Zyskujesz gwarancję na maszynę do szycia na kolejne miesiące.


Co należy zrobić, aby za darmo wykonać przegląd maszyny Janome i wydłużyć jej gwarancję?

  • Należy dostarczyć maszynę do autoryzowanego serwisu gwarancyjnego (Sprawnamaszyna.pl, ul. Poznańska 75, Skórzewo - link do oficjalnego punktu serwisowego) w terminie pomiędzy 24, a 36 miesiącem użytkowania maszyny, licząc od dnia zakupu.
  • przesłać razem z maszyną: kartę gwarancyjną, dowód zakupu i kupon promocyjny. Karta gwarancyjna i kupon promocyjny muszą być poprawnie wypełnione przez sprzedawcę.
Darmowy przegląd maszyny do szycia wydłużający jej gwarancjęPamiętaj, aby podczas zakupu maszyny zapytać sprzedawcę o kupon wydłużający gwarancję!

W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt mailowy - info@janome.pl lub telefoniczny 798 70 92 44