75 milionowa maszyna marki Janome

Sukces marki Janome - 75 milionowa maszyna marki Janome


Firma JANOME produkuje maszyny do szycia już ponad 100 lat.31 sierpnia 2023 roku fabryki JANOME opuściła maszyna numer 75000000 (75 milionów). Żadna z marek produkujących hobbystyczne maszyny do szycia nie wyprodukowała więcej. JANOME to lider na wielu światowych rynkach, również w Polsce jest to jedna z najbardziej popularnych marek. Jest nam bardzo miło, że możemy się dzielić z Państwem wieloletnim doświadczeniem producenta i oferować innowacyjne i często nagradzane produkty.
JANOME jako pierwsza wyprodukowała komputerową maszynę do szycia (rok 1979), a także pierwszą na świecie maszynę do szycia z wbudowanym modułem do haftowania (rok 1990).
Dziś również, z okazji wyprodukowania 75 milionowej maszyny producent zaprezentował dwie nowe maszyny z kategorii NAJ - pierwszą, o najdłuższym ramieniu dostępnym na rynku (34 cm) - JANOME CONTINENTAL M8 PROFESSIONAL oraz nowy model na szycie kategorii maszyn wieloczynnościowych - JANOME MC9480QC PROFESSIONAL.

W ostatnich latach JANOME przygotowało całą serię maszyn dla profesjonalistów łączących hobby z szyciem zawodowym. Seria ta wyróżnia się wzmocnioną konstrukcją oraz najwyższej klasy rozwiązaniami. Moim zdaniem maszyny tej serii są bezkonkurencyjne na rynku. Maszyny należące do tej serii to :
Co ciekawe JANOME jako jedyny producent maszyn hobbystycznych produkuje maszyny wzmocnione nie tylko z nazwy, ale i z konstrukcji - serię HEAVY DUTY. To unikalne maszyny z metalowym korpusem (nie tylko ramą wewnątrz maszyny, ale i korpusem na zewnątrz) - takie jak dawniej chwalone przez wszystkich "stare" maszyny do szycia.

To między innymi dzięki temu oferujemy na nie aż 6 lat gwarancji w systemie door to door.