25 sztuk różowych szpulek Janome w pudełku


200277062 JANOME

W magazynie
 

Cena sugerowana:

39.99 


Przeglądaj produkty
60 z 109

Szpulki do maszyn 25 sztuk w wygodnym pudełku Janome

Szpulki płaskie Janome wykonane są z wysokiej jakości tworzywa sztucznego w delikatnym różowym kolorze.
Zestaw 25 sztuk znajduje się w praktycznym pudełku, które ułatwia przechowywanie i zapobiega rozwijaniu się nici.
Szpulki pasują do większości maszyn do szycia i maszyno-hafciarek i hafciarek jednoigłowych Janome oraz innych marek wymagających płaskich plastikowych szpulek.

Czym różni się oryginalna szpulka Janome od innych?
Szpulki Janome produkowane są z mieszanki żywicy i gumy, co zmniejsza hałas i drgania podczas szycia. Jednocześnie są trwalsze i bardziej odporne na pęknięcia – nawet po przypadkowym upadku.

Perfekcyjna precyzja wymiarów
Każda szpulka Janome tworzona jest z dokładnością, dzięki czemu idealnie współpracuje z bębenkiem i mechanizmem naprężenia nici. Maszyna pracuje płynnie i cicho, a ściegi pozostają równe.

Jak rozpoznać oryginał?
Każda szpulka Janome posiada wytłoczoną literę „J”, która potwierdza oryginalność i perfekcyjne dopasowanie.

Chcesz wiedzieć więcej? Przeczytaj nasz wpis na blogu o oryginalnych szpulkach Janome.

Producent:
JANOME
Typ produktu:
  • Szpulki