Zestaw stopek i akcesoriów do maszyny do szycia Janome z chwytaczem rotacyjnym 9 mm


863403006 JANOME

W magazynie
 

Cena regularna: 494.46 

Cena sugerowana:

219.99 
Oszczędzasz: 274.47 zł (56%)


Przeglądaj produkty
56 z 66

Zestaw stopek i akcesoriów do maszyny do szycia Janome z chwytaczem rotacyjnym 9 mm

Skorzystaj z okazji i kup wyjątkowy zestaw stopek i akcesoriów do maszyny do szycia Janome w wyjątkowej cenie. Kupując w zestawie oszczędzasz 274 zł
Zestaw zawiera 3 stopki, przystawkę do szycia po okręgu i płytkę do dekorowania wstążek od Janome. Dzięki stopkom z tego zestawy możesz tworzyć piękny, równoległe przeszycia ściegami ozdobnymi, wszywać wypustkę, pikować włóczką, szyć po okręgu czy w unikatowy sposób dekorować wstążki czy tasiemki.
Zestaw Pasuje do maszyn do szycia z chwytaczem rotacyjnym i szerokością ściegu 9 mm - Janome MC6700P, MC8200QC, MC8200QC SE, MC8900QCP, MC8900QCP SE, Skyline S5, Skyline S6, Skyline S7, MC9400QCP, MC9450QCP, CM7P i maszyno-hafciarek - Janome Skyline S9, MC9900, MC9850, MC12000, MC14000 i MC15000.

Zestaw stopek i akcesoriów do maszyny do szycia Janome zawiera:

Stopkę do równoległego prowadzenia ściegów

Z jej pomocą tworzenie równoległych przeszyć jest proste jak nigdy wcześnie. Dzięki zastosowaniu tej stopki możesz bez odmierzania dekorować swoje projekty z zachowaniem idealnej przestrzeni pomiędzy ściegami. Pozioma linia na stopce wskazuje miejsce wbicia się igły, dzięki czemu za każdym razem możesz precyzyjnie rozpocząć tworzenie kolejnej linii ozdobnego ściegu. Przy pomocy tej stopki nie musisz ograniczać się do szycia po linii prostej, możesz tworzyć dowolne linie. Stopka doskonale sprawdzi się przy dekorowaniu krawędzi spodni, spódniczek, płaszczy, poduszek, zasłonek, firanek, torebek i innych szyciowych projektów.
Szczegółowy opis tego stolika znajdziesz tutaj - stopka do równoległego prowadzenia ściegów

Stopkę do wszywania wypustki

Dodanie wypustki do projektu to doskonały sposób na wzbogacenie i urozmaicenie projektu. Doskonale sprawi się jako element dekoracyjny np. poszewki na poduszkę, podkładki lub torebki, spełniając jednocześnie rolę wzmocnienia szwu. Wyjątkowa konstrukcja stopki do wszywania wypustki ułatwia równe i estetyczne wszycie wypustki, bez ryzyka przesunięcia.
Szczegółowy opis stopki wraz z przystawkami znajdziesz tutaj - stopka do wszywania wypustki

Stopkę do naszywania włóczki i sznurka

Stopka służy do naszywania włóczki i ozdobnych sznurków na materiał. Dzięki zastosowaniu odpowiednio efektownego sznurka czy włóczki i dobranej nici możesz uzyskać fenomenalne efekty. Stopka sprzedawana z dwoma wymiennymi końcówkami: z otworem 4x1 mm oraz z otworem 4x2 mm do prowadzenia włóczki/sznurka odpowiedniej średnicy.
Szczegółowy opis stopki wraz z przystawkami znajdziesz tutaj - stopka do naszywania włóczki i sznurka

Płytka do dekorowania wstążek

Płytka do dekorowania wstążek i tasiemek, pasująca do maszyn firmy Janome z chwytaczem rotacyjnym 9 mm. Dzięki tej specjalnie zaprojektowanej płytce ozdabianie wstążek i tasiemek jest łatwe i bardzo przyjemne. Za jej pomocą ozdobisz wstążki lub tasiemki o szerokości 0.5 - 2.5 cm..
Szczegółowy opis płytki do dekorowania wstążek znajdziesz tutaj - płytka do dekorowania wstążek

Przystawka do szycia po okręgu

Przystawka Janome do szycia okręgów, pasująca do wybranych modeli maszyn do szycia. Dzięki tej przystawce możesz wykonać piękne, oryginalne, dekoracyjne okręgi o średnicy od 8 do 26 cm. Korzystając z przystawki możesz szyć wszystkimi dowolnymi ściegami. Możemy również używać igieł podwójnych i potrójnych.
Szczegółowy opis tej przystawki znajdziesz tutaj - przystawka do szycia po okręgu

Producent:
JANOME