Zestaw startowy Madeira do hafciarek - L


ZESTAW STARTOWY DO HAFCIAREK L

W zestawie otrzymujesz:
 Zestaw startowy Madeira do hafciarek - L, fig. 2
1  x 399.90 zł 358.34 zł
 Zestaw startowy Madeira do hafciarek - L, fig. 3
1  x 89.99 zł 80.64 zł
 Zestaw startowy Madeira do hafciarek - L, fig. 4
1  x 49.45 zł 44.31 zł
 Zestaw startowy Madeira do hafciarek - L, fig. 5
1  x 49.45 zł 44.31 zł
 Zestaw startowy Madeira do hafciarek - L, fig. 6
1  x 49.45 zł 44.32 zł
 Zestaw startowy Madeira do hafciarek - L, fig. 7
2  x 18.72 zł 16.77 zł
 Zestaw startowy Madeira do hafciarek - L, fig. 8
2  x 18.72 zł 16.77 zł
W magazynie
 

Cena regularna: 713.12 

Cena sugerowana:

639.00 
Oszczędzasz: 74.12 zł (10%)


Przeglądaj produkty
618 z 620

W zestawie L otrzymasz dodatki renomowanej firmy Madeira, idealne dla miłośników haftowania na maszynie. Bardzo duży wybór nici, flizelin, wzorów haftów oraz igieł to coś, co docenią doświadczeni użytkownicy hafciarek, ale również początkujący.

Kupując w zestawie, oszczędzasz 74,12 zł (standardowa cena wszystkich produktów to 713,12 zł).

Zestaw zawiera:
- Zestaw 42 nici do haftu plus bonusy - Madeira 8086
Komplet 40 kolorów nici do haftu Madeira Polyneon 40 plus 2 szpulki nici spodniej Madeira oraz dodatki. Madeira Polyneon 40 (tu na szpulkach o nawoju 1000 metrów każda) to najbardziej uniwersalny typ nici hafciarskich, idealnych do wielu zastosowań. Swoją uniwersalność i popularność zawdzięczają bardzo wysokiej odporności na zrywanie i trwałości - nawet po wielokrotnym praniu nie odbarwiają się, zachowując wyrazisty i pełen połysku kolor. W zestawie znalazły się ponadto 2 szpulki nici spodniej Madeira w kolorze białym oraz bonusy: kolekcja 82 haftów na płycie CD i opakowanie 5 sztuk uniwersalnych igieł do haftowania. Zestaw jest sprzedawany w praktycznym pudełku z tworzywa sztucznego, które pomaga w przechowywaniu oraz przenoszeniu dodatków.

- Stabilizator wydzierany Cotton Soft - biały Madeira 9435
Flizelina hafciarska wydzierana Madeira Cotton Soft (biała; 30 cm x 50 m) jest stabilizatorem do haftu klasy premium w ekonomicznej rolce, na której jest aż 50 m materiału. Idealny wybór dla osób, które chcą tworzyć haft maszynowy profesjonalnej jakości. Stabilizator zapodbiega przesuwaniu się materiału podczas haftowania. Jest miękki w dotyku i gładki, ale zarazem wystarczająco mocny i sztywny, by skutecznie przeciwdziałać rozciąganiu się materiału, jak i zniekształacaniu się haftu. Wybierz przyjazną dla środowiska naturalnego flizelinę Madeira Cotton Soft, jeśli tworzysz hafty ozdobne, aplikacje i monogramy. Będzie ona również przydatna podczas szycia projektów patchworkowych, pikowania, obszywania dziurek czy wyszywania ściegów ozdobnych.

- Stabilizator wydzierany Cotton Soft - czarny Madeira 9437
Flizelina hafciarska wydzierana Madeira Cotton Soft (biała; 30 cm x 10 m) to mniejsza wersja przedstawionego powyżej stabilizatora wydzieralnego Madeira Cotton Soft na 50-metrowej rolce. Ta flizelina jest czarna i jest sprzedawana w opakowaniu zawierającym 10 metrów tego bardzo ważnego i często używanego dodatku hafcirarskiego.

- Stabilizator wycinany Super Strong - biały Madeira 9445 i czarny Madeira 9446
Flizelina hafciarska wycinana Madeira Super Strong (biała i czarna; 30 cm x 5 m) to poliestrowy stabilizator przeznaczony do haftu na grubych materiałach i tkaninach, które się rozciągają (np. dzianiny, tkaniny syntetyczne). Będzie idealny do stabilizowania wzorów o dużej gęstości i liczbie ściegów. Skutecznie zapobiega przesuwaniu się i marszczeniu materiału nawet wtedy, gdy maszyna haftuje nawet najdrobniejsze detale. Wybierz ten rodzaj flizeliny, jeśli haftujesz logotypy, emblematy, monogramy czy inne projekty z drobnymi, szczegółowymi wzorami. W zestawie jest jedna rolka flizeliny białej i jedna czarnej.

- Nić spodnia - biała Madeira 9764 i czarna Madeira 9764
Madeira 9764 nić spodnia do haftu, biała x2, czarna x2 Nić spodnia do hafciarki Madeira 70 (biała i czarna; 1500 m) to najwyższej jakości nić spodnia do haftu maszynowego. Wykonano ją w całości z poliestru, jest elastyczna i delikatna, a przy tym wyjątkowo trwała, wytrzymała i odporna na działanie wysokiej temperatury (można prać w 95°) oraz chloru. Nić świetnie sprawdzi się zarówno w hafciarce domowej, jak i przemysłowej. Zestaw zawiera dwie szpulki nici białej i dwie czarnej - każda o nawoju 1500 m.

Producent:
MADEIRA
Typ produktu:
  • Flizelina hafciarska
  • Kolekcja haftów
  • Nici hafciarskie
Rodzaj stabilizatora:
  • Wycinany
  • Wydzierany

Dobra marka 2019

Nagroda dla maszyn Janome

Z dumą informujemy, że marka Janome, już po raz drugi, jako jedyna w Polsce, zdobyła prestiżowe wyróżnienie "Dobra Marka 2019 - Jakość - Zaufanie - Renoma" w kategorii maszyn do szycia. Przyznanie nagrody zostało poprzedzone badaniami, które pokazały, że urządzenia Janome są produktami najwyższej klasy, a ich jakość potwierdzają liczne opinie użytkowników.
zobacz więcej »