Hafciarka Janome MC400E + program hafciarski Janome Artistic Digitizer JR


JANOME MC400E + ARTISTIC DIGITIZER JR

W zestawie otrzymujesz:
 Hafciarka Janome MC400E + program hafciarski Janome Artistic Digitizer JR, fig. 2
1  x 3999.00 zł 3379.01 zł
 Hafciarka Janome MC400E + program hafciarski Janome Artistic Digitizer JR, fig. 3
1  x 1299.00 zł 1119.99 zł
W magazynie
 

Cena regularna: 5298.00 

Cena sugerowana:

4499.00 
Oszczędzasz: 799.00 zł (15%)


Przeglądaj produkty
8 z 40

W zestawie taniej!

Kupując zestaw otrzymasz bardzo prostą w obsłudze hafciarką Janome MC400E, która doskonale sprawdzi się zarówno w domu, jak i w pracowni krawieckiej, a także podstawowy program do projektowania haftów Janome Artistic JR. Dołączony w zestawie program Janome Artistic JR doskonale rozwinie możliwości Twojej hafciarki. Oprócz dodatkowych czcionek (w tym czcionki z polskimi znakami) zyskasz także możliwość projektowania własnych haftów.

JANOME MC400E

Nowoczesna hafciarka komputerowa JANOME MEMORY CRAFT 400E posiada menu w języku polskim, automatyczne obcinanie nici, wbudowany port USB, piękne wzory i polską czcionkę. Wbudowano 160 wzorów haftów oraz 6 rodzajów alfabetu, dzięki którym spersonalizujesz odzież i udekorujesz mieszkanie. Z prędkością 860 wkłuć na minutę, maksymalnym polem haftu 200 x 200 mm oraz bardzo intuicyjnym menu, sprawdzi się doskonale w każdym gospodarstwie domowym oraz pracowni krawieckiej.
Szczegółowy opis produktu znajdziesz tutaj - Hafciarka Janome MC400E

JANOME ARTISTIC DIGITIZER JR

Program Artistic Digitizer Jr to podstawowy program do projektowania haftów. Posiada, proste i bardzo czytelne menu w języku polskim, które znacznie ułatwia obsługę programu. Dzięki temu z powodzeniem mogą go używać nawet osoby zupełnie początkujące. Do dyspozycji mamy 21 wbudowanych czcionek w tym czcionki zawierające polskie litery. Hafty przygotowujemy automatycznie, czyli program sam zamienia zdjęcia/ rysunek/ grafikę na gotowy haft. Mamy jednak możliwość ustawienia dokładności odwzorowania, ilości kolorów (możemy je swobodnie ograniczyć względem ilości na grafice), a także tła haftu, czyli możemy zostawić lub automatycznie usunąć tło. Po zamianie grafiki na haft możemy zmieniać kolejności haftowanych obiektów czy jego kolorów. Program można zainstalować na systemie operacyjnym Windows, jak i iOS (Mac).
Szczegółowy opis produktu znajdziesz tutaj - Program do projektowania haftów Janome Artistic Digitizer JR

Producent:
JANOME
Rodzaj maszyny:
  • Hafciarka
Ilość igieł:
1
Maksymalne pole haftu:
200 x 200 mm
Ilość wbudowanych haftów:
160
Czcionki z polskimi znakami:
Tak
Ilość wbudowanych czcionek:
6
Monogramy literowe:
Tak
Łączenie haftów i napisów:
Tak
Edycja haftów:
Tak
Obsługiwany format haftów:
  • JEF
Wyświetlacz:
  • Dotykowy
  • Kolorowy
Menu w języku polskim:
Tak
Automatyczne obcinanie nici:
Tak
Czujnik zerwania nici:
Tak
Automatyczny powrót do miejsca zrywu nitki:
Tak
Nawlekacz igły:
Manualny
Szpulownik:
Wbudowany
Dołączone tamborki:
  • 200 x 200 mm

Dobra marka 2019

Z dumą informujemy, że marka Janome, już po raz drugi, jako jedyna w Polsce, zdobyła prestiżowe wyróżnienie "Dobra Marka 2019 - Jakość - Zaufanie - Renoma" w kategorii maszyn do szycia. Przyznanie nagrody zostało poprzedzone badaniami, które pokazały, że urządzenia Janome są produktami najwyższej klasy, a ich jakość potwierdzają liczne opinie użytkowników.
zobacz więcej »